Oceń ten artykuł
(0 głosów)
poniedziałek, 26 marzec 2018 17:49

Samochód koncepcyjny od Audi

Już 5 kwietnia rozpoczyna się najważniejsza w naszym kraju wystawa motoryzacyjna,  Poznań Motor Show 2018. Audi w tym roku przedstawi w Poznaniu swój najnowszy model – limuzynę klasy wyższej, Audi A6.

Zwiedzający stoisko czterech pierścieni na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich będą mieli również okazję zobaczyć  po raz pierwszy w Polsce model koncepcyjny, będący studyjną wizją autonomicznego samochodu przyszłości. Na zbudowanej według spójnej koncepcji ekspozycji Audi na Poznań Motor Show 2018, zwiedzający ujrzą zarówno pojazdy premierowe, jak i modele dobrze już znane. W Poznaniu, swą polską premierę będzie miało nowe Audi A6 – ósma już generacja luksusowej limuzyny rodem  z Ingolstadt, będąca emanacją nowego języka stylistycznego Audi.
 
„Koncern Audi kontynuuje swą ofensywę modelową w segmencie pojazdów luksusowych.  Nowe Audi A6 jest tego najlepszym przykładem. Czy to digitalizacja, czy poziom komfortu,  czy sportowy charakter – nowe Audi A6 o dynamicznym, a zarazem eleganckim charakterze,  to wszechstronnie utalentowany reprezentant klasy luksusowych limuzyn” – mówi Leszek Kempiński, PR Manager Audi. „W Poznaniu pokażemy również dwa inne luksusowe, wpisujące się w tą ofensywę modele, które swe premiery miały niedawno - nowe Audi A8 i nowe Audi A7.”
 
Specjalne miejsce na ekspozycji czterech pierścieni zajmie autonomiczny i w pełni elektryczny studyjny samochód przyszłości. „Jako koncepcja stylistyczna, to czterodrzwiowe auto z układem siedzeń 2+2, jest ogromnym skokiem w przyszłość, ukazującym jak w nadchodzących dziesięcioleciach wyglądać może stylistyka zewnętrzna i wewnętrzna samochodu. Pojazd ten w wizjonerski sposób łączy innowacje w zakresie napędu, zawieszenia, cyfryzacji i równowagi środowiskowej” – podkreśla Leszek Kempiński.
 
Stoisko czterech pierścieni tradycyjnie już zlokalizowane będzie w pawilonie 3A MTP. Zobaczyć będzie można na nim nie tylko luksusowe nowości spod znaku czterech pierścieni, ale również gamę innych, znanych już modeli. Audi Sport reprezentować będą Audi RS 3 Limousine, Audi RS 4 oraz najbardziej sportowe z nich Audi RS 5. Na ekspozycji pojawią się też cieszące się popularnością SUV’y: Audi Q2, Audi Q7 oraz usportowione Audi SQ5. Konferencja prasowa Audi odbędzie się 5 kwietnia, o godzinie 11:00.  
 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.