czwartek, 07 maj 2015 19:38

Ewa Pieniakowska na Motor Show

Cudownie było spędzić kilka dni w Poznaniu i choć piękny rynek zwiedziłam jedynie nocą to muszę przyznać, że robi wrażenie.Towarzystwo licznych fanów motocyklowego stuntu napływających na pokazy z chwilą odpalenia mojego motocykla sprawiało, że było bombowo! Pogoda rozpieszczała wszystkich spragnionych słońca.

środa, 29 kwiecień 2015 10:57

Przyczepki motocyklowe [WIDEO]

Lubicie podróże na motocyklu? Teraz Możecie iśc na całość i zatrzymać się na noc, gdzie tylko przyjdzie wam na to ochota.

sobota, 25 kwiecień 2015 13:20

Wybieramy kask motocyklowy [WIDEO]

Zastanawiacie się, jaki rodzaj kasku wybrać? Oto kilka podpowiedzi!

Jeżeli zastanawiacie się jaki kask będzie najlepszą inwestycją w komfort i bezpieczeństwo polecamy krótką rozmowę z ekspertem hurtowni Wilmat, który na stoisku z kaskami marki LS2 opoiwedział nam jak odpowiednio dobrać kas motocyklowy. Na co zwracać uwagę, czym się kierować? Oto kilka podpowiedzi, które zaserwował nam Krzysztof Dorota.

wtorek, 21 kwiecień 2015 17:32

Nowości Suzuki Motor Show [WIDEO]

Sprawdziliśmy nowości firmy Suzuki. Trzy nowe modele, coś dla kogoś lubiących jazdę sportową, miejską, jak i dla początkujących.

O podóżach większych i mniejszych, o jeździe na torze i poza drogami rozmawiamy z Luizą Jakubowską z firmy Suzuki. Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją ze stanowiska na Motor Show.

poniedziałek, 20 kwiecień 2015 18:11

Ligier samochody dla nastolatków [WIDEO]

Już czternastolatek może prowadzić taki samochód. Jesienią weszły na nasz rynek i wciąż są gorącą nowości.

Oczywiście, by prowadzić taki pojazd, bo niby samochód, a jednak skuter, trzeba mieć prawo jazdy.

niedziela, 19 kwiecień 2015 13:00

Nowa Yamaha R1 na Motor Show [WIDEO]

Motocykl, który sprzedaje się błyskawicznie. W stanie gotowym do jazdy waży 199 kilogramów i posiada moc dwustu koni. Oto najnowszy "Er Łan"!

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.