Jesteście ciekawi nowości Triupha na 2017? Zapowiada się całkiem nieźle!

Wciąż można próbować swoich sił w konkursie organizowanym na naszym stanowisku. Wystarczy odwiedzić Dziecięcą Strefę Motocyklową w hali 8A i spróbować swoich sił w konkursie. Do wygrania Pit Bike YCF o pojemności 125 cc.

Tak, to właśnie Poznań jest aktualnie motoryzacyjną stolicą naszego kraju. Premiery, nowości, tłumy zwiedzających. Od dziś hale Międzynarodowych Targów Poznańskich otwarte są dla zwiedzających.

Marysia w żużlu jest zakochana od młodzieńczych lat, mimo że świat „czarnego sportu” dla kobiet nie jest łaskawy, ona postanowiła iść pod prąd. Swoją pasje realizuje u boku kolegów z leszczyńskiego klubu. Ściga się amatorsko, ale z zacięciem godnym zawodowcom.

Kobiety, motocykle, droga. Podczas tegorocznych targów Poznań Motor Show będziecie mogli spotkać się i wymienić doświadczeniami z koleżankami z grupy Girls Trip. Zapraszamy do Hali 8A, Stanowisko 5B.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.