czwartek, 14 wrzesień 2017 10:22

60 lat Sportstera!

Motocykle Sportster narodziły się w wyniku współzawodnictwa, a ich podróż wypełniona była walką, zarówno na torze wyścigowym, jak i w salonach dealerskich, a także stała pod znakiem stałej ewolucji. Mimo swojej długiej historii, motocykle te do dzisiaj wskazują kierunki rozwoju...

piątek, 09 styczeń 2015 13:00

Od mechanika z paragonem

Mechanicy, fryzjerzy, kosmetyczki i prawnicy mają dwa miesiące na zakup kasy fiskalnej. Od 1 stycznia podmioty świadczące te usługi mają obowiązek ewidencjonowania obrotów przy pomocy tych urządzeń bez względu na wielkość osiąganych przychodów – informuje Tax Care.

poniedziałek, 03 listopad 2014 16:25

Unikatowe sztuki dla wyjątkowych kobiet

Motocykl dla kobiety? Wyobraźcie sobie, że są mężczyźni którzy o nas nie zapominają. Jeden z nich mieszka we Wrocławiu i ma ciekawe pomysły na zdobycie damskich, motocyklowych serc.

czwartek, 05 wrzesień 2013 08:47

Toruńska szkoła tuningu

Nisko, szeroko, ale z umiarem. Nie stawiają na lans na drodze. To co dla nich najcenniejsze skrywają pod maskami i we wnętrzach swoich samochodów.   
W sezonie jeżdżą ile się da. Odwiedzają zloty, imprezy tuningowe. To pole do wymiany doświadczeń, ale przede wszystkim możliwość spotkania się z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Kiedy sezon się kończy, zaczyna się zabawa…w garażu. Zawsze znajdzie się coś co można poprawić, wzmocnić, udoskonalić.  Swoje samochody oddają w ręce najlepszych fachowców…czyli swoje własne.
poniedziałek, 10 czerwiec 2013 08:49

Serwis samochodowy nie zawsze uczciwy

Oto koszmar każdego kierowcy – oddajesz swój samochód do serwisu samochodowego licząc na przegląd lub naprawę usterek. Jednak kiedy odbierasz swój pojazd czeka cię nieprzyjemna niespodzianka – samochód nie został naprawiony. Ba! Jest nawet w gorszym stanie niż przed wizytą w serwisie. Co wtedy?

Największym sprzymierzeńcem kierowcy jest szczególna ostrożność. Nie tylko w trakcie prowadzenia auta, ale też wtedy kiedy przychodzi do wyboru warsztatu samochodowego. Należy rozważnie wybrać zakład, któremu chcemy powierzyć nasz samochód. Warto też poradzić się w tej kwestii swoich dobrych znajomych. Sama poczta pantoflowa może jednak nie wystarczyć. Kierowcy mogą skorzystać jeszcze z kilku innych, cennych porad.

piątek, 05 kwiecień 2013 19:43

Zima zbiera żniwo, sprawdź swoje auto

Pierwszy przegląd auta po zimie może być dla nas zaskakujący. Ciężkie warunki pogodowe nie sprzyjają eksploatacji pojazdów. Co możemy usłyszeć w serwisie?

-Najważniejszą czynnością, jaką powinniśmy wykonać po zimie jest sprawdzenie zawieszenia oraz układu hamulcowego- podkreśla Marcin Żarski z autoryzowanego salonu Nissana i Suzuki „Yama”. – Klocki, tarcze, wszystko należy dokładnie sprawdzić, niestety sól potrafi zasiać tu sporo spustoszenia

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.