czwartek, 06 lipiec 2023 11:48

Jakie tarcze hamulcowe są dobre?

Utrzymanie bezpieczeństwa jest kluczem do podróżowania po drogach. Niezależnie od tego, czy poruszasz się samochodem, motocyklem czy rowerem, Twoje bezpieczeństwo zawsze powinno być Twoim pierwszym priorytetem. Dlatego ważne jest, abyś zawsze starał się posiadać najlepszy sprzęt, aby zapewnić sobie i innym uczestnikom ruchu bezpieczną i wygodną jazdę. Sprawdź, jakie tarcze hamulcowe są dobre i jak mogą one zwiększyć Twoje bezpieczeństwo.

poniedziałek, 13 grudzień 2021 11:16

Rodzaje haków holowniczych

O haku holowniczym, przypominamy sobie najczęściej wówczas, gdy jest on nam niezbędny. Nierzadko ma to miejsce w awaryjnych sytuacjach, kiedy zamierzamy odholować inny pojazd do warsztatu samochodowego. Nie są to jedyne zalety wymienionego elementu. Nie warto zapominać, iż dzięki niemu możemy także zwiększyć ładowność samochodu, przyczepiając do niego odpowiednią przyczepkę. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów haków holowniczych. Należy je zawsze dopasować do konkretnego pojazdu. Inne mogą być bowiem haki holownicze Skoda, inne zaś do aut marki Fiat. W poniższym artykule, postaramy się omówić choć kilka z nich.

czwartek, 12 sierpień 2021 10:31

Jak wybrać najlepszy warsztat samochodowy?

Wizyta w warsztacie samochodowym to konieczność, która stoi prędzej czy później przed niemalże każdym właścicielem samochodu. Nierzadko naprawa auta wiąże się ze sporymi kosztami, a od jej właściwego wykonania zależy bezpieczeństwo kierowcy, jego pasażerów oraz postronnych uczestników ruchu. Dlatego właśnie niezwykle istotny jest odpowiedni wybór najlepszego warsztatu samochodowego! Jak tego dokonać? 

Podejście „crossover” zapewnia całoroczne osiągi szerokiej gamie motocykli. Pasuje do ponad 370 modeli -dd maszyn typu scrambler i naked po modele turystyczne – opona Mutant pokrywa cały rynek.

 

Po zwycięstwie Coltona Haakera w Mistrzostwach Świata SuperEnduro na oponach Geomax, brytyjska marka ogłosiła szczegóły techniczne najnowszej generacji ogumienia enduro. Dunlop Geomax Enduro EN91 bazuje na wiedzy zdobytej w mistrzowskich rywalizacjach, aby zapewnić niewiarygodnie wszechstronne osiągi szerokiej rzeszy motocyklistów terenowych.

czwartek, 14 wrzesień 2017 10:22

60 lat Sportstera!

Motocykle Sportster narodziły się w wyniku współzawodnictwa, a ich podróż wypełniona była walką, zarówno na torze wyścigowym, jak i w salonach dealerskich, a także stała pod znakiem stałej ewolucji. Mimo swojej długiej historii, motocykle te do dzisiaj wskazują kierunki rozwoju...

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.