Podczas jazdy na motorze trzeba zachować szczególność ostrożność. Odpowiednio skompletowany strój zapewnia bezpieczną i komfortową jazdę. Jeśli Twoje dziecko jest wielkim fanem motocrossu, zadbaj o wysokiej klasy odzież motocyklową oraz akcesoria.

Jeśli szukasz czegoś, co dostarczy Twojemu dziecku sporo rozrywki oraz ruchu, mamy dla Ciebie idealnego kandydata!  Kayo AY70 świetnie sprawdzi się dla małych rajderów, już w wieku od 7 do 4 lat.

poniedziałek, 25 maj 2015 18:21

Dzień mamy na dwóch kółkach

Motomausie po raz kolejny uczciły święto mam w wyjątkowy sposób. Było babsko i motocyklowo. 

W sobotę 23.05 na terenie FORTu  ul.Modlińska odbył się III Rodzinny Piknik Motomamusie.Mimo deszczowej aury pogodowej każdy kto przybył spędzić miło popołudnie nie był zawiedzony. Dzięki wszystkim Gościom oraz samym Organizatorom zrobiło się ciepło i miło.

poniedziałek, 26 maj 2014 18:35

Motomamusie po pikniku

24 maja obył się Rodzinny Piknik Motocyklowy organizowany przez Motomamusie.pl Dziewczyny z całego kraju zjechały by wspólnie świętować.

Cały rok planowania, wiele miesięcy pracy, nieprzespane noce i ogromne zaangażowanie wielu ludzi, aż w końcu wybiła data- 24 maja. Oczekiwane przez nas i nasze rodziny wielkie świętowanie mam i motocyklistek. Cała impreza odbywała się w przepięknym Parku Henrykowskim.

O pierwszej pomocy dzieciom,  o tym jak zmienia się podejście do życia, kiedy na świat przychodzi potomstwo, o zagrożeniach i niepewności oraz tym, jak pomóc w razie zagrożenia życia i zdrowia

rozmawiamy z MotoMamusią

Magdaleną Perlińską,

Motocyklistką oraz mamą siedmioletniego Kacpra  i 2,5 rocznych: Marcela i Kajetana

wtorek, 04 marzec 2014 21:40

Dzieci dbają o bezpieczeństwo na drodze

Uwaga rodzice i dzieci! Trwa konkurs na Szkolny Klub Bezpieczeństwa. Zadanie polega na podjęciu działań, które wpłyną na poprawę bezpieczeństwa w lokalnej społeczności. Nagrodą główną jest m.in. mobilne miasteczko ruchu drogowego.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.