Oceń ten artykuł
(2 głosów)
środa, 29 wrzesień 2021 18:35

Jazda na quadzie - idealna rozrywka dla dziecka!

Jeśli szukasz czegoś, co dostarczy Twojemu dziecku sporo rozrywki oraz ruchu, mamy dla Ciebie idealnego kandydata!  Kayo AY70 świetnie sprawdzi się dla małych rajderów, już w wieku od 7 do 4 lat.

Świetnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu jest wspólna, rodzinna aktywność fizyczna. Niestety nie wszystkie dzieci lubią spokojne spacery po lesie lub bezdrożach, na które z kolei często bardzo chętnie wybierają się rodzice. Łatwo je jednak urozmaicić - dziecko może towarzyszyć rodzicom, jednak poruszając się na 4 kółkach! Idealny do tego będzie quad Kayo AY70. Dzięki temu, że wyposażony został w możliwość regulacji prędkości maksymalnej, rodzic może dopasować ją do swojego tempa. Przydatny jest również w przypadku, gdy mama lub tata chce wybrać się pobiegać. Posiadając quada - może zabrać malucha razem ze sobą i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem, który w dzisiejszych czasach jest nam niezwykle potrzebny i bardzo pomaga w przetrwaniu tego okresu, który niestety dość mocno się na nas odbija.

Każdy rodzic bardzo troszczy się o swoją pociechę i nie chce, aby stała jej się krzywda. Dlatego opiekunowie często zastanawiają się, czy taka forma aktywności w ogóle jest bezpieczna. Wybierając jednak odpowiedniego quada - ryzyko, że dziecku podczas jazdy coś się stanie, jest naprawdę niewielkie. Kayo AY70 to mały czterokołowiec, który został specjalnie przystosowany dla dzieci. Poruszać się nim może nawet czterolatek! Wyposażony został w regulację prędkości maksymalnej oraz wyłącznik awaryjny, który wyłącza pojazd w razie upadku. Dodatkowo jest bardzo lekki i świetnie przystosowany do rozmiarów dziecka, dzięki czemu jest bardzo bezpieczny dla malucha.

Chyba nie ma lepszego uczucia dla rodzica, niż widok radości na twarzy swojej pociechy. Możemy zagwarantować, że quad dostarczy dziecku tak dużo radości, że chociaż na chwilę zapomni o tym, co dzieje się aktualnie na świecie. Jazda dostarczy mu naprawdę dużo niezapomnianych wrażeń i frajdy. A kto wie, może w przyszłości zamieni się w pasję?

Dlaczego zakup quada to dobra decyzja?

Dziecko może aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, a jednocześnie czerpać z tego wiele frajdy:
Wspólna jazda quadem na pewno bardzo zbliży do siebie rodzinę i da możliwość bardzo przyjemnego spędzania wspólnego czasu;
Jest specjalnie przystosowany do potrzeb najmłodszych, dzięki czemu w prosty sposób mogą nauczyć się jazdy; 
Dziecko może rozwijać swoją pasję już od najmłodszych lat życia, dzięki czemu szybko nabierze umiejętności, a jazda w przyszłości będzie o wiele bezpieczniejsza;
Wybierając odpowiedni model, rodzic nie będzie musiał się obawiać, że maluch zrobi sobie krzywdę!

Podsumowując, jeśli chciałbyś spędzać więcej czasu ze swoim dzieckiem, lubisz aktywność fizyczną lub po prostu przebywanie na świeżym powietrzu i relaksowanie się, a przez nadmiar energii Twojego malucha jest to utrudnione, warto pomyśleć nad zakupem quada. Dziecku dostarczy on dziecku wiele radości i pomoże w wyładowaniu swojej energii, a Ty w tym czasie będziesz mógł spokojnie odpocząć. Dodatkowo, na pewno po dłuższym czasie jazdy, maluch będzie zmęczony i bardzo szybko zaśnie! A co najważniejsze, spędzi czas w bardzo przyjemny, bezpieczny sposób w rodzinnej atmosferze oraz zachowa świetne wspomnienia z dzieciństwa. Jazda pomoże mu również zredukować stres i zapomnieć o obecnej sytuacji, a brak innych rozrywek na pewno stanie się mniej uciążliwy!

Więcej przeczytacie tu:  https://sklep.kayomoto.pl/pl/quady-atv-sports/7-quad-kayo-ay70-2.html oraz https://kayomoto.pl/quady/ay-70-2/

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.