Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Podczas spotkania z trenerem, Janem Ząbikiem Podczas spotkania z trenerem, Janem Ząbikiem Marcin Łaukajtys www.fififi.pl
wtorek, 07 styczeń 2014 19:11

Kochasz żużel? Spróbuj swoich sił na torze!

Dziewczyny! Chłopaki! Speedway to wasza pasja? Do tej pory kibicowaliście na trybunach? Czas to zmienić. Jak? Oto nasza podpowiedź!

Jeżeli marzycie o tym, by poprowadzić motocykl żużlowy, właśnie macie ku temu świetną okazję. Wszystko za sprawą 3.toruńskiej MotoOrkiestry, na rzecz której trener Jan Ząbik przekazał voucher na wyjątkowe spotkanie. Trener Klubu Sportowego Toruń „Unibax” przeprowadzi z jego zdobywcą lekcję jazdy na motocyklu żużlowym. - Wyzwanie na pewno jest duże. Niezależnie czy na lekcji jazdy motocyklem żużlowym spotkam się z młodą dziewczyną, chłopakiem, czy osobą starszą, nie ma czego się bać. Nie ukrywam, to prawie pewne, że za pierwszym razem wszystko nie wyjdzie idealnie. Mam do dyspozycji motocykle różnej pojemności, możemy dopasować do konkretnej osoby. Każdy może się tego nauczyć, jeśli tylko będzie chciał. Nieważna jest tu płeć, nie istotny jest wiek. Wszystko jest dla ludzi-podkreśla trener.- Nie ma żadnych ograniczeń. Mam nawet motocykle na których uczą się cztero, czy sześciolatkowie. W stowarzyszeniu, gdzie szkolimy na motocyklach żużlowych nie brakuje też płci pięknej. Dlatego zapraszam wszystkich serdecznie, niezależnie czy ktoś chce związać się z tym sportem na poważnie, czy po prostu przeżyć przygodę i spróbować tego na własnej skórze.

Choć voucher dotyczy godzinnej nauki jazdy motocyklem żużlowym, to nie koniec atrakcji przygotowanych przez trenera.- Podejrzewam, że możliwość poprowadzenia motocykla będzie największa frajdą, ale rzeczywiście podczas spotkania zaplanowałem jeszcze kilka atrakcji. Po pierwsze wylicytowany vocher będzie można wykorzystać wiosną, kiedy będą sprzyjać nam warunki pogodowe. Sama lekcja odbędzie się na mini-torze, który znajduje się na lotnisku, czyli za Motoareną. Jest to obiekt na którym trenuję młodych na co dzień, w pełni przystosowany do tego typu przedsięwzięć. Na miejscu będzie całe zabezpieczenie, łącznie z opieką lekarską. Ale nie zabraknie też zwiedzania samej Motoareny. Pokażę wszystko co mamy na zapleczu, boksy zawodników, warsztat. Jest co oglądać, a myślę że jeszcze dodatkowo jakaś atrakcja się znajdzie.

Każdy kto chce przystąpić do licytacji vouchera przekazanego przez Jana Ząbika, może wysłać swoją ofertę na mejla MotoOrkiestry. Ceny wyjściowa to 200 złotych. Finał licytacji odbędzie się 12 stycznia na Rynku Staromiejskim, tuż przed „Światełkiem do Nieba”.

Żaneta Lipińska-Patalon

3. toruńska MotoOrkiestra
www.motoorkiestra-torun.pl
12 stycznia 2014, godz. 11.00-17.00
C.H. Kometa, ul. Grudziądzka

Program:                                                                                                                                               10.00 – 10.45 - prezentacja samochodów na Rynku Nowomiejskim    
10.45 – 11.00 - przejazd kolumny w kierunku C.H. KOMETA
11.00 - oficjalne rozpoczęcie 3. finału MotoOrkiestry
11.15 – 16.30 - licytacje przejazdów z zawodnikami
11.15 – 16.30 - licytacje gadżetów i pamiątek
12.00 – 16.00 - rysowanki dla dzieci w Galerii
12.00 – 16.00 - malowanie farbami Mercedesa
12.00 – 16.00 - przejażdżki ulicami Torunia wyjątkowymi autami 
12.00 – 12.30 - 1. etap konkursu "Malowanie ust z Mary Kay" (ok 6 pań)
12.30 – 13.15 - pokazy: quady, stunt motocyklowy, drift parami
14.00 – 14.30 - 2. etap konkursu "Malowanie ust z Mary Kay"
16.00 – 17.00 - finałowe licytacje (m.in.: kursu prawa jazdy, weekend z Nissanem, przyciemnianie szyb) i przejażdżki w najmocniejszych autach
17.00 - oficjalne zakończenie imprezy

Media

{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=FdAqYXUjsEQ{/youtube}

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.