Oceń ten artykuł
(5 głosów)
wtorek, 22 lipiec 2014 21:36

Ćwicz technikę jazdy z Natalią Florek

Kochani kolejne szkolenie w Toruniu!! już w najbliższą sobotę 26.07 na Awix Racing Arena! Główną prowadzącą technikę jazdy będzie Natalia Florek mistrzyni sportów motocyklowych i zawodniczka Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski i Alpe Adria klasa Supersport 600.

Szkolenie doskonalenia jazdy na motocyklu w ramach którego uczestnicy, będą  ćwiczyć takie elementy jak prawidłowa zmiana biegów i pozycja na motocyklu, hamowanie awaryjne, ominięcie przeszkody oraz spędzą cały dzień na torze. Tym razem dajemy jest również możliwość przyjechania z pasażerem i razem z nim będziecie mogli pokonać nitkę toru oraz wykonać poszczególne zadania - przecież na ulicy też czasem jeździcie z "plecaczkiem". Taka opcja to plus 50 zł do ceny szkolenia, pamiętajcie, by zaznaczyć taką opcję podczas rezerwacji w formularzu zgłoszeniowym.

Dla kogo?

W szkoleniu może wziąć udział każdy. I nie są to słowa przesadzone! Bez względu na umiejętności i staż jazdy czy rodzaj motocykla. Szkolenie prowadzone są dla 

osób, które zwyczajnie jeżdżą w ruchu drogowym, a przecież na ulicy może jeździć praktycznie każdy. 

Dlatego jeżeli oczekujesz sportowej rywalizacji to nie jest to szkolenie dla ciebie. Jeżeli zaś oczekujesz tego, że dowiesz się jak prawidłowo prowadzić motocykl i jeździć na nim jeszcze pewniej - lepiej trafić nie mogłaś / mogłeś!

Na tor mogą wjechać wszystkie motocykle sprawne technicznie. Możesz przyjechać takim motocyklem jakim masz ochotę. Ważne jest aby był sprawny technicznie i nie powodował zagrożenia dla ciebie i innych uczestników. Rodzaj, marka i model nie mają żadnego znaczenia. Zajęcia poprowadzą instruktorzy techniki jazdy i nauki jazdy pracujący w HigH Szkoła Jazdy i szkoleniemotocyklowe.pl. 

Gorąco polecam! Rejestracja na szkolenie bezpośrednio przez stronę lub kontakt ze mną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ! To już w najbliższą sobotę i ostatnie wolne miejsca!!:))
Lub podczas rejestracji przez formularz wystarczy, że przy zapisach w pole kod / kupon zniżkowy wpisać: speedladies a dostaniecie 50 zł zniżki!
Rezerwacja tu!


Koszt szkolenia wynosi 390 zł od osoby+motocykla i w przypadku udziału w szkoleniu z pasażerem obowiązuje dodatkowa dopłata w wysokości 50 zł za pasażera.
Kinga Busz

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.