Oceń ten artykuł
(0 głosów)
piątek, 29 maj 2015 19:23

Motocykliści na Dzień Dziecka

Zbliża się święto wszystkich dzieci. Toruńscy motocykliści celebrowanie tego dnia postanowili połączyć z pożytecznym. Już w najbliższą niedzielę organizują akcje, która wywoła uśmiech na małych twarzach.

?

Dołączyć może każdy. A cel jest szlachetny. Toruńska grupa Moto CT postanowiła sprawić radość dzieciakom z Domu Dziecka przy Dominirskiego. -W związku z nadchodzącym Dniem Dziecka toruńscy motocykliści chcą sprawić dzieciakom odrobinkę radości i podzielić się z nimi swoją pozytywną energią- tłumaczy Damian Kuberski. -Chcemy przekazać dla Domu Dziecka nr 2 w Toruniu przy ul. Donimirskiego 4  1500 zł na wakacje dla tych właśnie dzieci oraz również sporą kwotę w formie puzzli, pluszaków, słodyczy, którą wręczymy na miejscu. Zapraszamy każdego motocyklistę, który chciałby swoją obecnością wywołać uśmiech na twarzy dzieciaków, oczywiście jeśli ktoś miałby ochotę dodać coś od siebie i dorzucić do wora słodycze, zabawki, książki czy inne  rzeczy będzie miał taką możliwość w dniu spotkania. W miarę możliwości chcemy sprawić dzieciakom frajdę małymi przejażdżkami, zrobić wspólne zdjęcia.

To będzie miła niespodzianka dla podopiecznych i na pewno równie pozytywne chwile dla pasjonatów dwóch kółek. Zbiórka 0 12.30 w najbliższą niedzielę, 31 maja na parkingu hali sportowo-widowiskowej przy ul. Bema w Toruniu. Wyjazd na miejsce planowany jest na godzinę 13:00

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.