Oceń ten artykuł
(1 Głos)
poniedziałek, 20 lipiec 2015 16:43

VI Mazurski Moto Show Ełk [PATRONAT]

VI Mazurski Moto Show w Ełku to impreza na której nie może zabraknąć fanów motoryzacji. Monster Truck, off road, wyścigi na 1/4 mili, FMX, stunt i wiele innych. Impreza z olbrzymim potencjałem, bogatym programem, a to wszystko na gigantycznym terenie już 9 sierpnia.

VI Mazurski Moto Show to przede wszystkim cztery potężne strefy które, koniecznie trzeba odwiedzić. Na pierwszej odbędą się wyścigi na ¼ mili nie tylko samochodów ale również motorów, ciężarówek, autobusów, traktorów, pokazy kaskaderskie, stunt w wykonaniu mistrza świata Rafała Pasierbka. Specjalnie przygotowany tor do Off Roadu posłuży do pokazu ekipy Lotto Time, swoje umiejętności na torze zaprezentują również zawodnicy FMX z akrobacjami na motorach. Wielkim widowiskiem w ubiegłym roku były joungtimery, ich w tym roku również nie zabraknie, a dołączą do nich potężne Monster Trucki które dokonają widowiskowej destrukcji na już nie jeżdżących wrakach. A jeśli chcecie adrenaliny doznać na własnej skórze zapraszamy do lotów widokowych nad Mazurami- helikopterem, paralotnią lub skoków na bungee.

Wśród atrakcji które przygotowali organizatorzy nie zabraknie również potężnej Strefy Family!!! Ponad dwa hektary hasania dla maluchów wśród dmuchawców, skakańców, bungge dla dzieci, zjeżdżalni itp. Fani rozgrzanych do czerwoności silników i niesamowitej prędkości pamiętają także o ludziach chorych
i potrzebujących pomocy. W związku z tym imprezie będzie towarzyszyła akcja społeczna polegająca na zbiórce krwi oraz szpiku kostnego.  Pamiętajmy, że prócz dobrej zabawy liczy się dobre serce, dlatego zapraszamy do aktywnego udziału w akcji.

Kolejną mega dużą strefą jest Park Maszyn, gdzie odbędzie się Mazurski Chillout, który przeprowadzi 2Speed.pl Tuning Klub Polska, czyli zlot aut tuningowanych, klubów, aut zabytkowych, ciężarówek którzy będą startować w ciekawych konkurencjach takich jak np. najniższe auto, najlepsza felga czy wydech. Na jednym
z parkingów będziecie mogli się spotkać, porozmawiać i podpatrzeć zawodników, którzy będą startować oraz zdobyć autografy i zdjęcia od zaproszonych gości Stunter13, ekipa Lotto Time Jarek Kazberuk, Robin Szustkowski, Green Race Team itp.

To bez wątpienia jedyne takie wydarzenie w tej części regionu gdzie można spodziewać się aż tak wielu atrakcji! Każdy z Was, czy to miłośnik samochodów, motorów, duży czy mały znajdzie coś dla siebie. Na pewno warto mieć na uwadze datę 9 sierpnia i na bieżąco śledzić fanpage, stronę internetową poszukując nowości, konkursów i wystawców którzy nas odwiedzą.

www.mazurskimotoshow.pl
www.facebook.com/events/1374838519490397

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.