Oceń ten artykuł
(1 Głos)
czwartek, 03 grudzień 2015 22:36

Motoryzacyjne Mikołajki [LISTA WYDARZEŃ]

Przed nami weekend Mikołajkowych imprez, sprawdźcie co dzieje się w Waszej okolicy.

Piątek:
4.12, Puławy, godz. 19:00 parking koło Leroy Merlin
Ootwarty spot motoryzacyjny MotoMikołaj dla Kajtka. Zabierzcie ze sobą dużą ilość koreczków oraz pieniądze. 

Sobota:
5.12, godz. 15:00 Biskupiec, Motomikołajki, paking przy Al.Bron

Charytatywny zlot mikołajkowy z masą atrakcji, konkursów oraz zbiórką zabawek i słodyczy dla biedniejszych dzieci. -Serdecznie zapraszamy na nasz spot Mikołajkowy. Przewidujemy masę konkursów, dobre towarzystwo, świetną zabawę. Zabierzcie ze sobą dobre humory i przystrojone świątecznie auta. Pierwszym konkursem będzie najświąteczniejsze auto- zapowiadają organizatorzy.

5.12, godz. 10:00, Warszawa, Motomikołajki, Stadion Narodowy, Zbiórka przy Bramie nr 2 Stadionu Narodowego, wejście od Ronda Waszyngtona. 
Mikołajki i Mikołaje! Szykujcie swoje sanie! -Po raz kolejny chcemy pobić rekord uczestników więc niech będzie nas jak najwięcej. Wszystkie zebrane środki zostaną w całości przeznaczone na potrzeby dzieci z mazowieckich publicznych i rodzinnych Domów Dziecka- zapewniają organizatorzy warszawskich Motomikołajek. Wszystkich chętnych "Nie-motocyklistów" (rodziny, przyjaciół, dzieci) chcących się spotkać zapraszają w ciągu dnia na Plac Zamkowy. 

5.12 o godzinie 11:00 w Motopub,  ul.Młynowa 1,4 Białystok, Motomikołaje- Wyjazd do Domu Dziecka w Supraślu.
11.00 Spotkanie w MOTOPUB, 11.30 Pamiątkowe zdjęcie , przejazd/przemarsz pod Ratusz, 12.30 Wyjazd do Domu Dziecka w Supraślu, 14.00 Zakończenie spotkania w domu Dziecka, 18.00 Start imprezy. Obowiązują stroje Mikołaja, nagrody dla najlepiej przystrojonego motocykla i samochodu, 
Cały dochód z licytacji jest przekazywany na Dom Dziecka w Supraślu. 

5.12. godz. 10:00 Motomikołaje Kwidzyn, C.H.Kopernik 
Zbiórka pieniędzy dla potrzebujących dzieci z okolicy

5.12, o godz. 12.00 na BP Motomikołaje Wierzbice, ul.Karkonoska
Uczestnicy zabierają ze sobą słodycze i jak co roku jadą do przyjaciół w Wierzbicach. Wyjazd na motocyklach bądź samochodami w zależności od pogody.

Sobota
6.12, godz.12:00 Lublin, Mikołaje na Motocyklach, plac Zamkowy, Przejazd do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego

MotoMikołaje edycja VIII 12:15 rozpoczęcie parady ulicami Lublina. 12:45, przyjazd do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie, ul prof. Antoniego Gębali 6. Zatrzymanie pod oknami oddziału onkologii, podjazd pod Aulę. Tam będą czekać na nas dzieciaki, jak również wolontariusze, którzy pomogą nam w dalszych działaniach. Motocykle będą wprowadzone na teren budynku szpitala i prezentowane dzieciom

6.12. godz. 10:00, Płock, Motomikołaje, Stary Rynek
Motocykliści ruszą w trasę do rodziny zastępczej, do dwóch rodzinnych domów dziecka, do ośrodka szkolno-wychowawczego i na szpitalny oddział pediatryczny.

6 grudnia o godzinie 11:30 Stegna, Motomikołaje, , parking przy Kościele p.w. NSPJ w Stegnie
Wydarzenie dla całej rodziny. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie, pyszne kiełbaski z ogniska, grochówkę i bigos dla wszystkich. Dzieci zapraszamy do obejrzenia inscenizacji pt.: „Święta tuż, tuż...", a następnie do wspólnej zabawy z animatorem.

6.12, godz.  11:00 Wrocław, Motomikołaje
Oprócz parady motocyklowej i paru niespodzianek wyjazd aby odwiedzić dzieci z Dolnośląskiego Hospicjum i Świetlicy środowiskowej

6 grudnia, godz. 09:00 Trójmiasto, Mikołaje na Motocyklach, Start w Gdańsku, koniec w Gdyni
Jak co roku, ambitnie, idą po rekord... czy uda się przekroczyć niepobitą do tej pory liczbę 3000 motomikołajów? Motocykliści po raz XIII jadą w jedynym słusznym celu, aby nieść radość i uśmiechy  małym przyjaciołom.

6 grudnia, godz. 11:00 Krosno, Motomikołaje Krosno,  parkingu przy Hali Sportowej ul. Bursaki
Niech akcja rozweseli innych - ubierz siebie lub swój motocykl! Niech Krosno pozna  dobre serduszka na motocyklach

6.12, godz. 9:00 Koszalin, Motomikołaje, Rynek Staromiejski 
Szósty raz mikołaje na motocyklach organizują plenerową imprezę charytatywną na rzecz Koszalińskiego Hospicjum oraz Domu Miłosierdzia. Będą kwestować i zbierać środki czystości.

6.12, godz. 14:00 Pszów, Hanysowe Motomikołaje, House Club na Pszowskiej
-Zapraszamy wszystkich chętnych motocyklistów na organizowane przez klub motocyklowy Hanysy Pszow FG na 5 Moto Mikołaje. Pomóżcie nam obdarować dzieci słodyczami- zapraszają organizatorzy.

6.12, godz. 13:00 Nowy Tomyśl Motomikołaje, Muszla Koncertowa w Nowym Tomyślu ul. Norwida
Impreza zorganizowana przez motocyklistów dla dzieci 


6.12, godz. 11:00, Iława, MotoMikołaje Motonitów,  Galeria Jeziorak, 
Akcja charytatywna której, głównym celem jest kwesta na rzecz chorego Michała Broża podopiecznego TPD. Czeka też moc wrażeń, słodkości i łakoci. Jeśli aura dopisze będą też przejażdżki motocyklami i sesje foto z Motomikołajami i ich maszynami.


6.12, godz. 13:00 - 15:00,Krosno Odrzańskie, MotoMikołaje Dzieciom, parking przy Galerii HOREX
Każdy może być Mikołajem. Przy okazji I Krośnieńskich Moto-Mikołajów zbiórka nakrętek dla Arona, 5 letniego chłopca z porażeniem mózgowym


6.12. godz 13:00, Ostrołęka, MotoMikołaje, E.Leclerc Ostrołęka 
Motocykliści  barwnym korowodem przejadą pod scenę Przy Kupcu. W tym roku będą wspierać zbiórkę zakrętek dla małego,  dlatego wszyscy uczestnicy zabawy proszeni są o ich zabranie. Jak co roku odwiedziny w Domu Dziecka w Ostrołęce .

6.12, godz.10:30 Elbląg, Motomikołaje, parking przy ŻEGLUDZE
Wyjazd punktualnie o godzinie 11:00 w strojach Mikołajów do Domu Dziecka przy ul. Chrobrego 4 w Elblagu.

6.12, godz. 10:00 Maszewo/Bielice/Darż, Motomikołaje,  Wały Chrobrego 
-Wyruszamy spod Wałów Chrobrego do Maszewa, aby zanieść radość, uśmiech dzieciom ze świetlicy TPD z Maszewa, Darża i Bielic. W Maszewie oczekują na nas dzieci około godziny 11.00. Z stamtąd wyruszamy do Darża. Serdecznie zapraszamy brać motocyklową do włączenia się do wspólnego mikołajkowania- zapraszają motocykliści.

6.12. o godz. 14:00, Wodzisław Śląski, Motomikołaje,  dworzec PKP
Uczestnicy udadzą się do Domu Dziecka w Gorzyczkach aby dać trochę radości dzieciakom, przybywajcie licznie, przebrani za Mikołaje, dziewczyny za śnieżynki.Można zabrać ze sobą upominki dla dzieciaków. 

6.12. godz. 13:00, Czeladź, Motomikołaje, , MOSIR ul. Sportowa 2
Jak co roku Stowarzyszenie Motocyklowe Dawcy Uśmiechu ogłasza start przygotowań na Motomikołaje 2015 dla dzieci z 11 Domów Dziecka z terenu Katowic, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej i Sarnowa. 

6.12. godz. 12:00, Słupsk, Motomikołaje, zbiórka na stacji paliw koło MC Donald”s

6.12. godz. 12:00,Chojnice, Motomikołajki, Stary Rynek
Na zbiórce rozdanie cukierków dzieciom, a następnie przejazd przez Chojnice w strojach św. Mikołaja
Wszystkich chętnych zapraszamy 6 grudnia na Stary Rynek.

6.12. godz. 11:00 Kluczbork, Motomikołajki, na parkingu Czerwonej Torebki. 
Zbiórka pieniędzy na Dom dziecka w Bogacicy. W planie jest przejazd parady przez miasto, oraz postój na Rynku. Posiadacze dwóch kółek, którzy chcą 6 grudnia dołączyć do grona Motomikołajów mogą przebrać się za Mikołaja, Mikołajową, Śnieżynkę, a nawet renifera.

6.12, godz 14:00, Bydgoszcz, MotoMikołajki dla Dzieci z Domu Dziecka, zbiórka pod Tesco ul.Toruńska 

6.12. godz.9:30, Bytów, Motomikołaje, rynek główny 
Zbiórka pieniędzy na rzecz rodziny Trapp z Niezabyszewa. W związku z akcją zapraszamy wszystkich posiadaczy jednośladów bądź quadów z Bytowa i okolic na rynek główny. Na miejscu będzie także przewidziana niespodzianka dla najmłodszych mieszkańców. Mile widziane świąteczne stroje.

Opracowała Lena Opala

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.