Oceń ten artykuł
(0 głosów)
sobota, 07 kwiecień 2018 12:55

Motor Show 2018 za nami [Relacja Galeria]

Po raz kolejny Poznań Motor Show zachwyciło! Tworzyłyśmy z Wami tę imprezę przez cztery targowe dni i wiemy, że to najlepsze targi motoryzacyjne w tym kraju!

W dniach od 5 do 8 kwietnia, Poznań Motor Show odwiedziło 151 437 miłośników motoryzacji, którzy przemierzając 15 pawilonów pełnych motoryzacyjnych emocji odwiedzili 170 wystawców, którzy zaprezentowali 60 motoryzacyjnych premier, w tym 10 pojazdów koncepcyjnych
Liczby nie kłamią, Poznań Motor Show to gigantyczna impreza, która ponownie przyciągnęła tłumy entuzjastów koni mechanicznych. Wiedząc, jak bardzo jesteśmy różni, jak różne mamy upodobania i potrzeby, staraliśmy się, by Poznań Motor Show był odpowiedzią na Wasze potrzeby. Wiedząc, że targi robimy dla Was, przygotowaliśmy taką ofertę, która powinna zadowolić Każdego pasjonata motoryzacji. Tematyczne strefy i salony: samochodowy, motocyklowy, caravaningowy i truck są właśnie odpowiedzią na Wasze głosy. Także liczne wydarzenia towarzyszące, takie jak tory offroadowe, międzynarodowe zawody Stunt Wars Poland, strefa tuningu BlackzONE, tegoroczna nowość - Arena Videoblogerów motoryzacyjnych czy Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników są tego dowodem.


Dziękujemy, że po raz kolejny byliście z nami!
Do zobaczenia na Poznań Motor Show 2019 w dniach 28-31 marca 2019!

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.