Oceń ten artykuł
(1 Głos)
czwartek, 28 marzec 2019 16:14

Wystartował Poznań Motorshow! [Hala 7A]

Już po raz piąty na Poznań Motorshow będziecie mogli spotkać pełne temperamentu i charyzmy motocyklistki z portalu Speed Ladies.pl oraz zaproszonych gości. Będzie pokaz mody, konkursy i “Szafa motocyklistki”.


Speed Ladies zagoszczą w hali 7A salonu motocyklowego. Od czwartku będą czekać na Was na swoim stanowisku.

Rezydentki Strefy Speed Ladies
To cztery wyjątkowe Panie, które będą dyżurować przez całe targi. Dominika Orlik, znana zawodniczka enduro i pit bike, która również z powodzeniem spełnia się za kamerą w swoim autorskim programie “Moda na moto”, który znajdziecie na kanale YouTube. Dzikuska, bardzo dobrze znana na drogach Podkarpacia, pochodząca z Krosna fanka motocykli sportowych, która nie gardzi również rywalizacją na mniejszych dwóch kółkach. Sylwia Dzik projektuje również ubrania, które będzie można zobaczyć i kupić na targach.
Kolejne dwie Panie to Żaneta Lipińska-Patalon, szefowa portalu www.SpeedLadies.pl, dziennikarka motoryzacyjna i Monika “Ruda” Jastrzębska, która dla równowagi ze sportem odpowie Wam na pytania  o nieco większe sprzęty: choppery i cruisery.

Goście Strefy
W piątek o 12:00 odbędzie się spotkanie z podróżniczką, Weroniką Kwapisz. Motocyklistka samotnie zwiedziła wiele krajów, a swoje przygody opisuje w książkach. Co poleca, przed czym przestrzega? Warto odwiedzić strefę Speed Ladies w targowy piątek.
W weekend pojawią się kolejne ciekawe postaci. Swoją obecność zapowiedziała m.in. najbardziej znana polska stunterka- Ewa Pieniakowska, utytułowana zawodniczka crossowa: Joanna Miller i Zuzia Lewandowska, jedna z najmłodszych gwiazd motorsportu, związana z dyscypliną pit bike.

Motocyklistki na wybiegu
Głównym punktem programu jest zaplanowany na sobotę o godz. 15:00 pokaz mody. Wspólnie z Dobrymi Sklepami Motocyklowymi pokażemy modę motocyklową dla kobiet. Będzie wesoło i z energią. Po pokazie będzie uwiecznimy ten dzień na wspólnej grupowej fotce, do której zaproszone są wszystkie odwiedzające targi motocyklistki.
Przez całe targi na miejscu dostępna będzie też “Szafa Motocyklistki”, to specjalne miejsce, gdzie będzie można przymierzać odzież motocyklową dla kobiet: kurtki, motocyklowe jeansy, czy rękawice.  Będzie można także nabyć koszulki Speed Ladies.

Na stanowisku będzie można także wygrać kask HJC i70. Wystarczy wypełnić kupon dostępny na miejscu przez całe targi.  Swoje stanowisko motocyklistki podzielą z reprezentacją Pucharu Polski Pit Bike SM, to propozycja dla najmłodszych fanów motocykli oraz zawodników.

Targowe rozmowy w strefie Speed Ladies
Piątek 29 marca, godz. 12:00 Weronika Kwapisz
Piątek 29 marca, godz. 16:00 Dzikuska
Niedziela 31 marca, godz. 12:00 Dominika Orlik
Niedziela 31 marca, godz. 14:00 Joanna Miller

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.