Oceń ten artykuł
(2 głosów)
wtorek, 28 marzec 2023 22:00

Konkurs Speed Ladies x Can-AM. Zgarnij go na jazdy!

Czas na Poznań Motor Show! Zapraszam na stanowisko Speed Ladies, które znajduje sie w hali 3A. Wraz z BRP Polska mamy także dla Was konkurs w którym możecie zgarnąć darmowe jazdy na Can-Am’ach oraz gadżety. Co trzeba zrobić?

 

Podczas trzech dni targowych 31 marca oraz 1-2 kwietnia marca 2023 w Strefie Kobiet Speed Ladies możecie zobaczyć trójkołowca marki Can-Am. Motocykl, który staje się coraz bardziej popularny, ale wciąż budzi wielkie zainteresowanie na polskich drogach. Chcecie sprawdzić, jak się prowadzi i czy zrobicie furorę na ulicy? Nic prostszego mamy dla Was aż trzy jazdy próbne, które możecie zgarnąć w naszym konkursie. Pamiętajcie, że by prowadzić Can-Ama nie musicie posiadać prawa jazdy kat. A, wystarczy samochodowe B.

Co zrobić?

Najważniejsze to zrobienie kreatywnego zdjęcia na Can-Amie i opublikowanie postu na swoim instagramie z hasztagiem #Canamroad Na koniec komisja konkursowa wybiera najbardziej kreatywne, oryginalne zdjęcie. Liczy się też estetyka i wykonanie. Postarajcie się!

Do zgarnięcia trzy nagrody polegające na jazdach probnych - ich długość oraz termin i miejsce odbioru Can-Ama ustalicie z dystrybutorem marki po otrzymaniu informacji o wygranej.

Zamieszczamy szczegółowy regulamin, a Was zapraszamy na Instargram, gdzie znajdziecie konkursowy post! Powodzenia!

 

REGULAMIN

Więcej w tej kategorii: « KURS NA PRAWKO ZA OPOWIEŚĆ

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.