Oceń ten artykuł
(1 Głos)
czwartek, 16 lipiec 2020 09:00

Speed Ladies w Dzień Dobry TVN [LIVE]

Zapis wejścia na żywo z imprezy integracyjnej Speed Ladies. Zapraszamy do obejrzenia.

Są w różnym wieku, wykonują różne zawody, ale łączy pasja do dwóch kółek. Coraz więcej kobiet jeździ na motocyklach. 120 z nich zjechało do Torunia na Zlot Motocyklistek. Czym jest dla nich jazda na motorze?
Zlot Motocyklistek w Toruniu

120 kobiet uczestniczyło w Zlocie Motocyklistek w Toruniu. Choć różni je wiele, to łączy je przyjaźń i pasja do motoryzacji. Inspirujemy się, wymieniamy doświadczeniami. Już jesteśmy umówione, że  jedziemy do Poznania, będziemy się szkolić, podnosić swoje umiejętności. Między dziewczynami wygląda to trochę inaczej, nie boją się opowiedzieć o swoich obawach koleżance. Często w gronie męskim mają te obawy, że zostaną wyśmiane, potraktowane z przymrużeniem oka- przyznaje Żaneta Lipińska.

Sylwii Kopiś motocykle towarzyszą od urodzenia. Pierwszym pojazdem mojego taty był motocykl. Potem brat, koledzy, tak poznałam swojego męża. 14 lat temu mój mąż zainspirował mnie, żebym zrobiła prawo jazdy, przestała być "plecaczkiem", wsiadła na motocykl i ruszyła sobie jako kierowca - wspomina Sylwia.

Ojciec Moniki Jastrzębskiej jest mechanikiem. Jeszcze gdy była w podstawówce, sprezentował jej motorynkę. Oczywiście nie obyło się bez poparzenia łydek. To była moja pierwsza przygoda z dwoma kółkami, a później już poszło. No i spotkałam cudowne dziewczyny - opowiada Monika.

Strona Dzień Dobry:https://dziendobry.tvn.pl/a/zlot-motocyklistek-w-toruniu-siadajac-na-motocykl-nie-jestem-ani-prawnikiem-ani-zona-ani-matka?fbclid=IwAR2_u3l-z-e-JY8lZO2jwu_Z8pJ-Ah5y7V2LYyeSKxgFheQlVIIt3vCNpaE
Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/dzien-dobry-tvn-odcinki,15232/odcinek-1191,S21E1191,181651

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.