Oceń ten artykuł
(1 Głos)
piątek, 13 maj 2022 09:57

Już jutro Majówka w RR Moto w Toruniu!

Nie macie planów na weekend? Oto nasza propozycja! Wypad do Torunia! No i koniecznie wpadnijcie zbić piątkę do RR Moto w sobotę 14 maja. Będzie czekać na Was ekipa sklepu i inni motocykliści.

 Choć nieśmiało czaił się gdzieś za rogiem, w końcu przyszedł. Upragniony i wyczekiwany… sezon motocyklowy! Pogoda nam sprzyja, więc nie przykładajcie wypadów na dwóch kołach na później. Korzystajcie, a my mamy dla Was propozycję.

Dostałyśmy zaproszenie od toruńskiego salonu RR Moto - niedawno swoją filię otworzyli też w Warszawie, kto miał okazję odwiedzić którąś z lokalizacji? Dajcie znać! Ale teraz do rzeczy. Ekipa RR Moto z Torunia już jutro organizuje piknik na terenie sklepu. Będzie darmowy food truck - cały czas się zastanawiamy czy to aby bezpieczne i nie zakłóci naszej diety… Do tego darmowa hamownia dla uczestników, będzie więc można nie tylko miło spędzić czas, ale i sprawdzić moc swojego motocykla. Nie zabraknie oczywiście nagród. Jak nagrody to konkursy. Jakie? M.in. najgłośniejszy motocykl, konkurs fotograficzny “maj na motocyklu” i ustrzelenie gratisów do zakupów.

Co do wygrania?
Jak przystało na event motocyklowy, zgarnąć będzie można gadżety na moto. No dobrze gadżety to może zbyt oszczędne słowo. Możecie bowiem zgarnąć takie rzeczy, jak kurtka Shima Drift, kurtka Shima Jet, buty Shima Edge, buty Shima Exo czy plecak Shima Ayro. Zapowiada się ciekawe! Tym bardziej, że podczas warszawskiej edycji przyjechał prawie pięćset motocykli! To jak? Wpadacie? Jeszcze adres: Szosa Bydgoska 60a. Start 10:00 - koniec 19:00 

Lokalizacja:
https://www.google.com/maps?q=RRmoto+-+Najwi%C4%99kszy+sklep+motocyklowy,+Szosa+Bydgoska+60A,+87-100+Toru%C5%84&ftid=0x470313c781836c29:0xac40ea6381aeedc2&hl=pl-PL&gl=pl&entry=gps&lucs=a2&shorturl=1

 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.