Oceń ten artykuł
(0 głosów)
wtorek, 23 maj 2023 09:13

Jak szybko mogę wyjechać nowym Volvo z salonu?

Kiedy decydujemy się na zakup nowego samochodu i jesteśmy już blisko dokonania wyboru, często zastanawiamy się, jak szybko możemy wyjechać nowym autem z salonu? Planując wymianę starego samochodu na nowy, warto mieć na uwadze fakt, że zwykle dość długo się czeka na odbiór nowych aut… Czas oczekiwania wynosić może nawet kilka miesięcy, chyba że zdecydujemy się na Volvo dostępne od ręki. Czy znasz już szczegóły tej atrakcyjnej oferty?

Jak długo się czeka na odbiór nowego samochodu?

Każdy z nas kupując nowe auto, powinien mieć na uwadze, że czasem na odbiór pojazdu czeka się miesiącami. Zwłaszcza jeśli nasz nowy samochód jest przez nas indywidualnie skonfigurowany. Długie czekanie może być jednak dość uciążliwe, np. gdy liczy się czas i nowe auto jest nam potrzebne już teraz, “na gwałt”. Czy jest jakiś sposób, by oszczędzić sobie kłopotu i wyjechać od razu autem z salonu? Może nie tak dosłownie, jednego dnia, ale… możliwy jest szybszy odbiór zakupionych aut. Jeśli nie możesz lub nie chcesz czekać na odbiór wiele miesięcy, kup nowe Volvo dostępne od ręki.

Co to znaczy Volvo dostępne od ręki?

Volvo dostępne od ręki to oferta sprzedażowa, na którą chętnych nigdy nie będzie brakować. Obejmuje ona wybrane modele, które są szybciej dostępne. Można je kupić niemal od razu i już za kilka tygodni mieć je w garażu! W ofercie znajdziemy różne modele m.in. Volvo XC60, XC90, Volvo V60, Volvo S90, Volvo XC40 i wiele innych. Lista samochodów jednak stale się zmienia, dlatego najlepiej udać się do salonu i zapytać dealera.

Jeśli nie możesz czekać na auto wiele miesięcy, to wybierz Volvo dostępne od ręki. Na pewno warto zwrócić uwagę na to, jakie modele znajdują się akurat w programie. Propozycji jest zazwyczaj wiele, więc są spore szanse, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dość często zdarza się jednak, że trzeba pójść na kompromis w kwestii koloru, ceny lub wyposażenia, lecz w takiej sytuacji nie ma to chyba większego znaczenia? Czy zrezygnujesz z wymarzonego modelu, tylko dlatego, że ma nieodpowiedni kolor lakieru? Na Volvo dostępne od ręki czeka się tylko kilka tygodni, a nie kilka miesięcy! Volvo to samochód bezpieczny, ekonomiczny i bardzo nowoczesny, dlatego, jeśli znalazłeś Volvo dostępne od ręki, nie warto zwlekać z decyzją i odkładać jej w czasie. Im dłużej zwlekasz, tym bardziej ryzykujesz, bo… chętnych na to auto pewno nie brakuje!

Odbiór samochodu z salonu – na co zwrócić uwagę?

Zbliża się dzień odbioru nowego auta z salonu? Procedura odbioru nowego samochodu nie jest czasochłonna ani skomplikowana, ale należy zabrać ze sobą wszystkie dokumenty. Niezbędne będą między innymi wszystkie faktury dotyczące zakupu, potwierdzenie przelewu lub dokumenty związane z kredytem czy leasingiem. Do odbioru auta i jego użytkowania niezbędne będzie również posiadanie dowodu ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. 

Artykuł sponsorowany

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.