Oceń ten artykuł
(1 Głos)
środa, 24 styczeń 2024 13:12

Ozone Jane – motocyklowe joggery dla kobiet!

Wszystkie doskonale wiemy, że znalezienie idealnych motocyklowych spodni to misja niemal niemożliwa. Zawsze coś gdzieś się marszczy, podkreśla to, co powinno zostać ukryte, a to, co warto podkreślić ginie gdzieś w słabym kroju. A do tego wszystkiego takie portki muszą przecież jeszcze zapewniać bezpieczeństwo. Trudne zadanie…

I tutaj całe na oliwkowo lub czarno wkraczają joggery Ozone Jane. Zaskakująco dobrze łącząc wszystko to, czego jako kobiety oczekujemy od motocyklowych spodni – świetnie podkreślają sylwetkę, zapewniają bezpieczeństwo i są baaardzo wygodne!

Pomysł jednej z nas

Pomysł na stworzenie spodni Ozone Jane powstał w głowie jednej z nas – Ani. Połączyła idealnie pomysł na modny krój z dopasowaniem podkreślającym sylwetkę. Miękki materiał dobrze się układa, a niewielki dodatek elastanu sprawia, że spodnie są po prostu wygodne. Nawet kiedy schodzisz z motocykla, w Ozone Jane wyglądasz świetnie.
Bezpieczeństwo na równi ze stylem Ozone Jane nie tylko świetnie leżą – zapewniają także wysoki poziom bezpieczeństwa. Na kolanach znajdziesz protektory CE poziomu 2 z możliwością regulacji – przecież nie ma dwóch takich samych kobiet. Do tego kieszenie na ochraniacze bioder i kieszeń na protektor kości ogonowej, które możesz uzupełnić, jeśli chcesz. Ochronna wewnętrzna warstwa z dodatkiem kevlaru zapewnia odporność na tarcie. Serio – w tych spodniach możesz czuć się bezpiecznie!

Jak wygodnie!
Na cóż zdałyby się super styl i bezpieczeństwo, jeśli spodnie nie byłyby wygodne? W najmniejszym stopniu nie ograniczają ruchów – na trasie możesz poczuć się jak w swoim ulubionym dresie, choć cały czas jesteś bezpieczna i wyglądasz super. W dużych kieszeniach (zwłaszcza w bocznej kieszeni cargo) zmieszczą się najpotrzebniejsze rzeczy.

Przydadzą się na wiele okazji  
Nie ma chyba nic gorszego niż spodnie motocyklowe, w których strach pokazać się gdzieś poza motocyklem… Ozone Jane to zupełnie inna bajka – nawet po tym, jak zaparkujesz motocykl, możesz śmiało iść na ważne spotkanie, randkę, czy podpisać umowę u notariusza. Choć to spodnie motocyklowe, na pierwszy, a nawet drugi rzut oka w ogóle tego nie widać – casualowy styl joggerów wpisuje się w modny trend, a motocyklowe właściwości zauważysz dopiero w sytuacji, kiedy protektory i kevlar staną się potrzebne. Dwa dostępne kolory bez problemu dopasują się do wielu fajnych stylówek.

Uniwersalność
Spodnie Ozone Jane łączą w sobie wiele cech, których my, motocyklistki oczekujemy, a których połączenie jest szalenie trudne do znalezienia. Producentowi udało się stworzyć ciuch, w czym świetnie wyglądamy – nie tylko  na motocyklu, ale też na co dzień, coś, co jest bezpieczne, wygodne funkcjonalne i w czym po prostu chce się jeździć. Coś, co w najmniejszym stopniu nie wygląda na workowate portki, które wciąż można znaleźć na rynku.
Jeśli zatem szukasz czegoś naprawdę super, spodni, w których będziesz wyglądać i czuć się jak Speed Lady, bez wahania przymierzaj Ozone Jane.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.