Oceń ten artykuł
(4 głosów)
wtorek, 21 luty 2017 17:42

Zostań twarzą Motoserca 2017!

Dziewczyny! To unikalna okazja, by zrobić coś wyjątkowego. Organizatorzy ogólnopolskiej akcji "Motoserce" Krew darem życia, szukają motocyklistek do udziału w sesji zdjęciowej.

 

Ta sesja nie tylko będzie dla Was pamiątką, ale także pomoże zbierać krew w całym kraju. Okazja jest szczególna. Casting odbywa się bez podania rozmiaru, obwodu bioder czy wagi! Modelką z przesłaniem może zostać każda z Was! Liczy się, by Panie które zgłoszą się do udziału w sesji były motocyklistkami i mamami. Taka myśl przewodnia towarzyszy tegorocznej odsłonie plakatu, który będzie rozwieszany w loaklnych wersjach w całym kraju. Z uwagi na to, że jeszcze mamy zimę, nie ma konieczności, by do sesji stawiać się z własną maszyną.

Co trzeba zrobić?
Wystarczy wysłać swoje zdjęcie na motocyklu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dołączyć dane: Imię, nazwisko, miasto, telefon oraz wiek dziecka/dzieci które wezmą wraz z Tobą udział [organizatorzy nie zastrzegają sobie prawa weryfikacji czy są rodzone ;)]

Przedstawiciele klubu motocyklowego, który organizuje sesję zdjęciową do tegorocznego plakatu, skontaktują się z wybranymi dziewczynami. Macie czas do niedzieli 26.02.2016, wtedy upływa termin nadsyłania zgłoszeń.

„Motoserce” organizowane jest w całej Polsce przez  Kongres Polskich Klubów Motocyklowych  Akcja prowadzona jest tuż przed okresem wakacyjnym- w tym roku główne akcje odbędą się w czerwcu -  kiedy wypadków komunikacyjnych jest najwięcej, a szpitale często mają deficyt w ilości ratującego życie płynu. Dzięki zbiórce zapasy krwi znacząco wzrastają. Akcja kierowana jest do wszystkich, niezależnie od przekonań i upodobań pomagać może każdy z nas. Co więcej by uczestniczyć w zbiórce wcale nie trzeba być zmotoryzowanym.

redakcja

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.