Pitgirls to grupa tylko dla Pań, ale wiek się nie liczy. Wystarczą chęci, sportowy zapał i posiadanie minimotocykla Pit Bike, by rozpocząć treningi po okiem instruktorki Angeliki. Cyklicznie fanki off-roadu spotykają się koło Leszna, ale planowane są działania ogólnopolskie.

poniedziałek, 12 czerwiec 2023 21:00

CAN-AM Speed Ladies Camp - informacje dla uczestniczek

W dniach 16-18 czerwca odbywa się XIII edycja Speed Ladies Camp, w którym weźmie udział 160 motocyklistek z całego kraju. Sprawdźcie informacje organizacyjne!

poniedziałek, 12 czerwiec 2023 14:33

Wspomienie: Beata "BETI" Bieniek

Miał być długi weekend w Bieszczadach. Skończyło się tragedią. W piątek 9 czerwca prowadząc motocykl, tragicznie zginęła Beata “Beti” Bieniek. Przyjaciółka, motocyklistka, mama.

Zawodniczka z patronatem marki Speed Ladies w wyścigach motocyklowych. Drugi sezon jedziemy razem! Jeżeli jeszcze nie znacie Patrycji, czas to nadrobić!

Przedstawiamy Wam nową w sezonie zawodniczkę, o której będzie u nas nieco głośniej! Ewa Schada Borzyszkowska, z numerem #13 staruje w zmaganiach na motocrossie. 

W weekend na torze motocrossowym w Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Polski Pit Bike Off-Road. To pierwsze wydarzenie tej rangi, poznaliśmy więc pierwszych w historii off-roadowych pit bike mistrzów, ale także mistrzynie. 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.