czwartek, 04 październik 2018 07:27

Gosia Rdest podsumowuje sezon GT4 European Series

Występem na torze Nürburgring Gosia Rdest zakończyła swój pierwszy sezon w GT4 European Series. Dla zawodniczki zespołu Phoenix Racing był to przede wszystkim czas zbierania cennych doświadczeń i oswajania się z nowym autem. – Z końcowego wyniku w klasyfikacji generalnej nie jestem do końca zadowolona, bo celowałam znacznie wyżej niż 14. miejsce. Ale w poszczególnych wyścigach pokazałam, że mam dobre tempo i jestem szybką zawodniczką – podsumowała Polka, która ma już plany na przyszły sezon.

czwartek, 28 czerwiec 2018 09:31

Ewa Pikosz: Anioły jeżdżą motocyklami!

Czy ściganie się motocyklami to dobre zajęcie dla kobiety? Czy dwukołowe bestie mogą być receptą na życie? Na te i inne pytania odpowiada

Ewa Pikosz

dwukrotna mistrzyni Cross Country i wiceliderka Pucharu Polski Super Enduro w 2017 roku

Zawodniczka znana głównie ze startów w zmaganiach terenowych, przygotowała dla swoich fanów niezłą niespodziankę. Już jutro wystartuje w zawodach na torze asfaltowym. Jak Dominika poradzi sobie w wersji SM?

Znana doskonale wszystkim fanom wyścigów motocyklowych, zawodniczka oraz trenerka. Już w sobotę 19 maja zobaczymy ją na linii startowej podczas Pucharu Polski Pit Bike SM

Rozmawiamy z
Moniką "Katanką" Jaworską

Nadchodzi wyczekiwany moment dla wszystkich miłośników pit bike w wersji SM. Już 19 maja w Bydgoszczy odbędzie się pierwsza runda wyścigów na asfalcie. Swoją obecność już zapowiedzieli zawodnicy z całego kraju. Będzie to również pierwsza runda zawodów z obniżonym do 8 roku życia wiekiem startujących.

O tym co dają starty na 1/4 mili, czy trzeba specjalnie przygotowywać do tego motocykl i gdzie można spróbować swoich sił,

Rozmawiamy z
Anią Bąk

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.