Występem na torze Nürburgring Gosia Rdest zakończyła swój pierwszy sezon w GT4 European Series. Dla zawodniczki zespołu Phoenix Racing był to przede wszystkim czas zbierania cennych doświadczeń i oswajania się z nowym autem. – Z końcowego wyniku w klasyfikacji generalnej nie jestem do końca zadowolona, bo celowałam znacznie wyżej niż 14. miejsce. Ale w poszczególnych wyścigach pokazałam, że mam dobre tempo i jestem szybką zawodniczką – podsumowała Polka, która ma już plany na przyszły sezon.