Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Podczas imprezy firma K+K Kwiecień zaprezentuje nietypowe Cafe Racer'y włoskiego Café Racers & Superbikes. Podczas imprezy firma K+K Kwiecień zaprezentuje nietypowe Cafe Racer'y włoskiego Café Racers & Superbikes. www.wroclawmotorcycleshow.com
środa, 13 marzec 2013 20:57

Wrocław Motorcycle Show

Rozpoczął się festiwal motocyklowych wystaw. Przed nami kolejne wydarzenie z cyklu: Wrocław Motorcycle Show.

To trzecia edycja imprezy w stolicy Dolnego Śląska. Organizatorzy zachęcają, kusząc nie tylko stoiskami Ducati, Triumpha, Hondy, KTMa, czy Junaka, ale również przedstawicielami gadżetów motocyklowych.

Wątek , który coraz częściej przewija się podczas tego typu imprez to customizing. Również w Hali Stulecia nie zabraknie indywidualnie przerobionych sprzętów. Ale we Wrocławiu klasyka stoi tuż obok nowoczesności. Powiew młodości zapewnią zaproszeni stunterzy ze Stunterem 13 na czele, w gronie tym zobaczy też Michała "Młodego125", a  występ płci pięknej zapewni Monika"Mania" Koch, do tego wszystkiego prezentacj Wheelieholix Triumph Stunt Team Polska.

Ten sezon wystawienniczy chyba rozpoczyna się dobrze dla organizatorów wystaw i targów związanych z jednośladami. Spragnieni motocyklowego otoczenia pasjonaci, chętnie odwiedzają obiekty wypełnione salonówkami. Jest na co popatrzeć, w jednym miejscu można porównać różne rodzaje motocykli, co więcej pogoda jeszcze nie kusi, by dosiąść mechanicznego rumaka. Jednym słowem, jeżeli nie macie planów a najbliższy weekend, polecamy spędzić go na Wrocław Motorcycle Show.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5D-J4jdtfjQ#at=54

„Wrocław Motorcycle Show 2013” 16-17 marca 2013 r., Hala Stulecia
Bilety: 15, 20 zł, dzieci do lat 10 wstęp wolny. Więcej informacji: www.wroclawmotorcycleshow.com

Żaneta Lipińska-Patalon

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.