Oceń ten artykuł
(1 Głos)
środa, 07 listopad 2018 09:36

Podlaskie Wyścigowe Zakończenie Sezonu

Czy byłeś już na Torze Wschodzący Białystok? A może chciałbyś, ale się boisz? Czy może należysz do grupy, która zna nasz tor na pamięć i masz ochotę na więcej, ale nie wiesz z kim, gdzie i jak? Jeżeli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś: tak, to świetnie się składa!

Już w sobotę 10.11.2018r. odbędzie się Podlaskie Wyścigowe Zakończenie Sezonu. Wpadnij ze znajomymi aby w doborowym, motocyklowym towarzystwie dowiedzieć się jak zacząć przygodę na torze, gdzie i z kim warto jeździć, kto najlepiej szkoli, i jak przetrwać zimę nie rezygnując z motocykli!

Udział wezmą:
Kucharczyk Racing Team
RudaRacing#21 Justyna Stańdo
RZ4 Leszek Rzońca
duszanteam.pl
CRmoto Polska
PitBike Satori Racing
Stando Motor -⁠⁠ strefa motocyklisty

Oczywiście taka impreza nie może odbyć się bez fantastycznych nagród ufundowanych przez sponsorów m.in. vouchery na szkolenia torowe, darmowe wjazdy na tor i gadżety motocyklowe!

Dołączcie do wydarzenia na fb (https://web.facebook.com/events/794138094268885/) zaproście znajomych i dołączcie do jedynej tego typu imprezy motocyklowej w Polsce.

Podlaskie Wyścigowe Zakończenie Sezonu 2018
10 listopada 2018, godz.17:00
Białystok, MotoPub, ul. Młynowa 14
wstep wolny

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.