Oceń ten artykuł
(3 głosów)
fot. organizata fot. organizata
poniedziałek, 09 czerwiec 2014 19:30

Ekstremalny piątek z kaskaderami

Niezwykłe widowisko w Toruniu. Przyjeżdża kaskaderska elita prosto z Czech! To będzie piątek pełen emocji, głównie tych motoryzacyjnych.

Adrenalina, moc, wyzwania na granicy możliwości. To wszystko czeka na was już w najbliższy piątek w Toruniu, w piątek 13-tego! Tego dnia na toruńskiej MotoArenie odbędzie się niecodzienne widowisko, stawiające na szali wasze emocje. To pokaz z serii- nie powtarzajcie tego w domu! Za widowiskiem stoją oczywiście profesjonaliści, którzy sprawią że tego dnia serca fanów motoryzacji zabiją mocniej. Motocykle, samochody, quady i wiele niespodzianek, których przez grzeczność nie zdradzimy. Dynamiczny pokaz, który zapewni świetną rozrywkę na początek weekendu. Wszystko w bezpiecznych warunkach, można przybywać całymi rodzinami. Bezpiecznie, ale bez reżyserki.
– Podczas tego typu wydarzeń, nie da się przewidzieć wszystkiego. Emocji nie da się kontrolować w stu procentach. Kaskaderzy zawsze dają z siebie wszystko i nie szczędzą powera! Scenariusz pisany jest na bieżąco. Oczywiście doping publiczności robi swoje- zachęca organizator imprezy.

Rodeo na mechanicznych rumakach

Show, które będzie można zobaczyć w najbliższy piątek często przyrównywane jest do tradcyji pokazów auto-rodeo. Układy kaskaderskie rodem z kina akcji w pełnej oprawie muzycznej i świetlnej, na pewno przysporzą niezapomnianych emocji wszystkim fanom motoryzacji.

Bo ekstremalny piątek na MotoArenie to przede wszystkim pokazy motoryzacyjne, które zafundują nam profesjonalni kaskaderzy. Swoje umiejętności nie raz prezentowali w produkcjach kinowych.  -Świat kina i jego efektów to drink z iluzji doprawionej swobodą wyobraźni...- mówi Tonda Paroubek, pomysłodawca projektu Streets Owners.- To wyjątkowa dziedzina sztuki. Sztuki spajającej rzeczywistość z magią. Jakkolwiek duże emocje potrafi w nas obudzić, zawsze pozostanie iluzją rzeczywistości... My żyjemy i jeździmy naprawdę! "

 

Ekstremalny wieczór zostanie dodatkowo okraszony toruńskimi akcentami muzycznymi. Na scenie pojawią się MGM i Open Blues.Start już od 17.00, główne show rozpocznie się o 19.00. Bilety 20 złotych/ osoba. Zapraszamy w imieniu organizatów. Do zobaczenia na MotoArenie, 13 czerwca!

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.