Oceń ten artykuł
(1 Głos)
piątek, 22 sierpień 2014 10:25

V Mazurski Moto Show w Ełku

Macie ochotę na dawkę prawdziwych motoryzacyjnych emocji! Zapraszamy do Ełku. A tam: wyścigi ciężarówek, drift, stunt, FMX i wiele wiele innych atrakcji. Gotowi?

3…2…1.. start! To już w najbliższą niedzielę. 24 sierpnia na obwodnicy Ełku fantastyczne wydarzenie motoryzacyjne. Takich atrakcji w jednym miejscu na pewno dawno nie widzieliście. Dlatego jeżeli macie ochotę na niezapomniane show, nie macie wyjścia, w niedzielę widzimy się w Ełku!

Pojadą na maksa!
Wśród atrakcji, które zaserwują nam organizatorzy między innymi widowiskowe wyścigi samochodów na ¼ mili, w tym roku pierwszy raz będzie „Klasa Premium", czyli aut powyżej 200 000 zł. Efektowne będą również zmagania nieco większych aut, na miejscu odbędą się wyścigi i pokazy ciężarówek. Do tego świetne pokazy sportowe. Pytacie jakie? Od akrobacji na motocyklach (FMX), przez stunt (z wielokrotnym mistrzem świata Rafałem Pasierbkiem na czele) po drift (m.in. Karolina Pilarczyk). Będzie też coś dla koneserów - pokazy replik samochodów (również premierowe), ekspozycje aut zabytkowych. A jeżeli chcecie adrenaliny doznać na własnej skórze zapraszamy do lotów widokowych nad Mazurami- helikopterem, bądź balonem, skoki z bungee.

Czekamy na Was

V Mazurski Moto Show to impreza na którą można wpaść z całą rodziną. I nie są to słowa na wyrost. Oczywiście bezpieczeństwo jest kluczowym wyznacznikiem tego stwierdzenia, ale młodzi fani motosportu nie będą się nudzić. Specjalnie dla nich przygotowano miasteczko na terenie dwóch hektarów!

Jeżeli kochasz motocykle, samochody, a motoryzacja jest twoją pasją, show w Ełku jest najlepsza okazją by przeżyć coś niezapomnianego. Jeszcze w plenerze, tuż przed zakończeniem wakacji, prawdopodobnie jedna z ostatnich okazji by spotkać się z motoryzacyjnymi wyzwaniami oko w oko. Konkurencje przygotowane przez organizatorów zapierają dech w piersiach. Nie możemy zdradzać szczegółów, ale na pewno długo tego nie zapomnicie. Do zobaczenia w niedzielę, na obwodnicy miasta Ełk.


V Mazurski Moto Show Ełk 
24 Sierpień 2014, obwodnica Ełku
www.mazurskimotoshow.pl
Bilety:  przedsprzedaż 20 zł w dniu imprezy 30 zł
dzieci do lat 12 z opiekunem wchodzą za darmo
 

Media

{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=6IxpJAHPovk{/youtube}

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.