Oceń ten artykuł
(0 głosów)
sobota, 30 sierpień 2014 20:02

STS Tuning Show 2014

To już prawie tradycja, Speed Ladies po raz kolejny patronuje największej imprezie tunerskiej w naszym regionie. Z wielką przyjemnością zapraszamy Was na STS Tuning Show!

20 i 21 września. Ten weekend otwiera cykl jesiennych imprez motoryzacyjnych i z pewnością odwiedziny bydgoskiej Łuczniczki należy polecić. Po już jedenasta edycja niesłabnącej idei prezentującej fascynatów tuningu. Pod dachem hali znajdziecie ludzi, którzy swoje samochody dopieszczają w przydomowych garażach, nie idą na łatwiznę i nie wykonują metamorfozy auta w warsztacie samochodowym. STS Tuning Show to festiwal ludzkich fantazji na temat modyfikacji samochodowej. Chcecie zobaczyć, co można zrobić z autem? Chcecie dowiedzieć się za ile? Tu uprzedzając wasze wątpliwości mówimy wprost- rachunek ciężki jest do oszacowania, bo większość nakładów to godziny pracy i specjalistyczna wiedza zdobywana w towarzystwie zapaleńców. Jedna jest pewne- jak się chce- to można!

Pasjonaci pod jednym dachem
Fanów motoryzacji będzie w Łuczniczce całkiem sporo i wbrew temu co w nazwie, z różnych moto-dziedzin. Od zeszłego roku impreza rozszerzyła się o salon Moto Inspiracje. Tam kąski dla fanów klasyków. Zaprezentowana zostanie kolekcja samochodów zabytkowych (od roku 1945), kultowych aut amerykańskich (m.in. Chevrolet Corvette 1971r., Chevrolet Camaro 1971r., czy Ford Mustang 1964r.), ale będą także prawdziwe legendy: Ford i Cadillac czy unikalnej w skali światowej Excalibur, oraz bolidy ze świata sportowych samochodów . Będą też repliki takich aut jak Lotus 7.

Co będzie się działo?
STS Tuning-Show opiera się na wyborze samochodów tuningowanych stylistycznie, mechanicznie i pod względem nagłośnienia. System preeliminacji wyklucza przypadkowość: wymagane jest bowiem wcześniejsze zgłoszenie auta z opisem modyfikacji wraz z załączeniem min. 3 zdjęć – dopiero 6-osobowa komisja po ocenie dopuszcza wybrane modele. W ten sposób następuje wybór 100 najlepiej modyfikowanych samochodów w Polsce i dopuszczonych do udziału w wystawie. Wśród konkurencji m.in. Best Fitment, czyli najlepsze zestawienie nadwozia z zawieszeniem , AutoKlasyk, najciekawsza stylistyka, najciekawsze wnętrze, ,naciekawsza zabudowa Car Audio, OEM+, komora silnika", ale Nagrodą Główną jest "BEST OF STS", czyli Najlepszy z Najlepszych.Podczas imprezy odbędą się również Mistrzostwa Polski w konkursie „Najlepszy mechanik”. Na placu zewnętrznym przed halą odbędą się m.in.: pokazy driftu samochodowego przygotowane przez ekipę SideWays-Drift Team, jazdy samochodem na "trolejach", prezentacja historycznych maszyn parowych, odrestaurowanych zabytkowych trakt

orów i lokomobilii, ale także zlot poszczególnych klubów tuningowych. Będą również pokazy firm profesjonalnie zajmujących się tuningiem

Żaneta Lipińska-Patalon

STS TUNING-SHOW 2014,  Bydgoszcz 20-21 września
Kontakt: Centrum Targowe Pomorza i Kujaw, Włodzimierz Piotrowski
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 608 039 194; tel. 52 375-80-28

www.ctpik.com.pl
www.facebook.com/StsTuningShow
 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.