Oceń ten artykuł
(3 głosów)
wtorek, 25 listopad 2014 20:53

Wszystko zaczyna się od marzeń

Szaro-bura jesień… pierwsze opady śniegu… taka pogoda nie zachęca do jazdy motocyklem. Jeśli chcielibyście się przenieść choć na chwilę w bardziej motocyklowe klimaty to sięgnijcie po książkę o niezwykłej przygodzie motocyklowej z małą 125’tką w roli głównej.

Weronika Kwapisz chce zarazić nas podróżą, dzięki swojej fascynującej wyprawie motocyklowej dookoła Europy. Aż trudno uwierzyć, że ta drobna blondynka pokonała 12 000 km na małym motocyklu Suzuki VanVan o poj. 125 ccm. Umówmy się bardziej on przypomina jednoślad dla listonoszy, a nie wyprawowy motocykl, którym można odwiedzić Macedonię, Albanię czy Gibraltar. Ale jak pokazuje Weronika - chcieć to znaczy móc!

?“Wszystko zaczyna się od marzeń” rozpali ducha przygody i chęć porzucenia, choć na chwilę korporacyjnego biurka. Zapiski zawarte w tej książce udowadniają, że w podróży niezaplanowane wydarzenia, nieoczekiwana zmiana trasy hartują ducha oraz uczą nas ochoczo przyjmować niespodzianki i delektować się każdym przysłowiowym kilometrem podróży. Niejedna osoba po przeczytaniu tej książki wyłączy komputer, aby wskoczyć na motocykl i poczuć wiatr we włosach, by zobaczyć świat na własne oczy, a nie jedynie za ekranu monitora. Bo jak się okazuje największej odwagi wymaga podjęcie decyzji. Kiedy już zrobimy pierwszy krok zaczynamy brać udział w największej przygodzie życia, a droga sama zaczyna się przed nami sama krystalizować.

Więcej o książce „Wszystko zaczyna się od marzeń”: www.ridingacross.com
Cena książki: 32zł

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.