Oceń ten artykuł
(6 głosów)
piątek, 26 czerwiec 2015 20:59

Moto Safety Day w Sopocie [PATRONAT]

Jubileuszową  edycję  poprowadzi dziennikarz motoryzacyjny Kuba Bielak. Będziemy z Wami od godziny 12.00 do 21.00, tradycyjnie przy sopockim molo.

Nasze działania co roku przyciągają tysiące ludzi, dzięki czemu skutecznie promujemy kulturę motoryzacyjną i edukujemy w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dziękujemy tym, którzy byli z nami w poprzednich latach i zapraszamy na kolejną odsłonę wydarzenia.

Czekają na was  specjalne, tematyczne strefy , przygotowane przy współpracy z naszymi  Partnerami. Niezapomnianych wrażeń i praktycznej wiedzy dostarczą  Wam między innymi : strefa ratownictwa medycznego, strefa bezpiecznego motocyklisty, strefa bezpiecznego transportu oraz  strefa odpowiedzialnego kierowcy. Spodziewajcie się również niesamowitych pokazów i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Gościem specjalnym będzie Paweł Szołek Stefanicki - utytułowany polski kierowca rajdowy i wyścigowy

Podczas wydarzenia wyspąti Agnes Violin - utalentowana skrzypaczka, słynąca ze spektakularnych widowisk muzycznych.

Szczegółowy program tegorocznej edycji już niebawem. Do zobaczenia w Sopocie przy molo!

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.