Oceń ten artykuł
(2 głosów)
czwartek, 30 lipiec 2015 16:28

Moto Show Ełk już za 10 dni! [PATRONAT]

O tym czego nie można przegapić podczas najbliższej edycji Moto Show Ełk, dlaczego w przyszłym roku nie będzie już imprezy na obwodnicy miasta i kto powinien 9 sierpnia odwiedzić mazurską imprezę

Rozmawiamy z
Adamem Bartoszewiczem,
organizatorem wydarzenia

VI Mazurski Moto Show. Wielkie wydarzenie, pokazy, wyścigi, ale także miejsce spotkania pasjonatów motoryzacji z całej Polski i nie tylko.
- Na obwodnicy Ełckiej będą ścigały się fantastyczne samochody, motocykle, Monster Trucki, ciężarówki. To również miejsce dla rodzin z dziećmi oraz osób szukających odrobiny adrenaliny. W tym roku będziecie mogli skorzystać z mega atrakcji czyli lotu helikopterem, paralotnią lub skoczyć na bungee.

Spotkania, ale i prezentacji bo zapraszacie do siebie osoby, które mają nietuzinkowe pojazdy. Mogą się pokazać publiczności. 
-Przede wszystkim będziemy mieli możliwość podziwiać auta startujące w klasie Premium warte ponad 200 tys. Zł. Czy też „Malucha” z nieziemską mocą. Natomiast wszelkie auta tuningowane, ciężarowe, zabytkowe itp. Będziemy mogli oglądać na specjalnie przygotowanych parkingach czyli tzw. Parku Maszyn. Tam również można porozmawiać z wystawcami, zrobić zdjęcia oraz obejrzeć mnóstwo konkursów zorganizowanych w trakcie Mazurskiego Chillout-u przez 2Speed.pl Tuning Klub Polska. Ponad to przy niespotykanych autach zabytkowych odbędzie się sesja pin-up.

No i obowiązkowo na liście atrakcji monster truck- to trzeba zobaczyć! 
-Zdecydowanie tak! Zostanie specjalnie przygotowany tor off-roadu, na którym odbędzie się kilka pokazów! Będziemy mieli niepowtarzalną okazję aby zobaczyć potężne Monster Trucki dokonujące widowiskowej destrukcji na już nie jeżdżących wrakach! Tego nie możecie przegapić!

Będą też znane nazwiska… 
-Mamy zaszczyt po raz kolejny gościć Rafała Pasierbka czyli Stuntera13, który jest Mistrzem Świata w stuncie. Na swoim motorze, praktycznie w miejscu robi niewyobrażalne akrobacje.

Chyba na Mazurach nie ma innej imprezy motoryzacyjnej w takiej skali?
-Nasza impreza wyróżnia się spośród innych tym że mamy największy teren i potrafimy nim bardzo dobrze zagospodarować ? 15 h powierzchni dzielimy na różne strefy – Strefa Off Road, Strefa Family, Strefa Wystawców, Park Maszyn, Strefa Extreme, Trybuny. Wszystko jest zorganizowane, aby ruch był płynny, przechodzi z jednej strefy w drugą, nie ma możliwości aby cokolwiek pominąć? Dodatkowo zawsze włączamy się w akcje charytatywne, w tym roku będzie to zbiórka krwi oraz rejestracja potencjalnych dawców szpiku. 

Moto Show to olbrzymi teren,  na którym znalazło się także miejsce dla najmłodszych fanów motoryzacji.
-Tak specjalnie dla najmłodszych w 2 hektarowej strefie Family pojawią się wszelkiego rodzaju dmuchane zamki, bungee dla dzieci, specjalnie przystosowana ścianka wspinaczkowa, quady,  pole do piłki nożnej, kucyki, karuzela, sklepiki z zabawkami i wiele innych atrakcji z, których trzeba skorzystać. Przypominamy, że dzieci do 12 roku życia z legitymacją, mają bezpłatny wstęp. Warunek jest aby był z opiekunem który posiada bilet na imprezę 

A jeżeli ktoś nie jest jeszcze przekonany do  odwiedzenia Ełku 9 sierpnia?
-Drodzy Państwo już oficjalnie możemy mówić, że jest to ostatnia edycja Mazurskiego Moto Show w tym właśnie miejscu, czyli na Obwodnicy Ełckiej! Dlatego też trzeba być i zobaczyć co tam się dzieje. Niestety ¾ terenu Imprezy zostało sprzedane pod dużą inwestycję. Teraz na nas jako organizatorów czeka kolejne wyzwanie, czyli pytanie: Gdzie przenieść taką dużą imprezę?

Drodzy kibice kto był na pewno nas odwiedzi ostatni raz, kto się jeszcze zastanawia nie ma na co czekać. No i zawodnicy… ostania szansa pościągać się na takiej nawierzchni, w takim miejscu jakim jest Ełk!
Do zobaczenia 9 sierpnia na obwodnicy Ełku! 

Rozm. Żaneta Lipińska-Patalon

Konkurs- mamy dla Was jeszcze dwie pojedyncze wejściówki na Mazurski Moto Show. Trafią one do osób, które jako pierwsze w komentarzu fb pod tym tekstem wpiszą dwie ze stref, które znajdą się podczas VI Moto Show w Ełku. Do dzieła!

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.