Oceń ten artykuł
(6 głosów)
fot. Archiwum prywatne Oli Kutz fot. Archiwum prywatne Oli Kutz
piątek, 31 lipiec 2015 23:32

Impreza motocyklowa na Bemowie! [PATRONAT]

Lubicie prawdziwe motoryzacyjne emocje? Wpadajcie w następny weekend na warszawskie Bemowo, atrakcji na pewno nie zabraknie! Będą pokazy stunterów, wystawa motocykli customowych i zawody skuterów. A na wszystko zaprasza Was Ola (w trasie) Kutz!

Ola nie tylko w trasie, ale i w wiecznym biegu. Już niebawem zobaczycie ją, jako prowadzącą nowy program "Najgorszy polski kierowca", ale wcześniej wakacyjna dawka wrażeń dla fanów dwóch kółek. To będzie wybuchowy weekend. Nie zabraknie motocyklowej adrenaliny, ale to co charakterystyczne jest dla tego wydarzenia, to fakt że dla siebie znajdzie tu coś zarówno początkujący motocyklista, a nawet kierowca skutera i tak samo koneser- chociażby motocykli budowanych na indywidualne życzenie, czy spragniony wrażeń fan stuntu. O szczegółach Ola.

- Będą działy się cuda! To impreza o bardzo dużej skali, z pełnym zaangażowaniem i rozmachem. Po pierwsze  Polish Stunt Cup, czyli runda sportowa stunt ridingu, a więc akrobacje motocyklowe, po drugie scooter kingz czyli zawody dla skuterów, po trzecie wystawa motocykli customowych, czyli ekskluzywna linia ręcznie budowanych maszyn, szkółka motocyklowa, zatem pod okiem świetnych instruktorów będzie można dosiąść pierwszy raz w życiu motocykla i dostać cenne wskazówki jak się dalej prowadzić- zapowiada Ola Kutz.- Kładę ogromny nacisk na edukację motoryzacyjną o czym będziemy opowiadać również z mymi gośćmi specjalnymi: Joanną i Włodzimierzem Zientarskimi. Chcę również wspierać i dodawać odwagi zmotoryzowanym, bądź jeszcze nie, kobietom! Formacja Kutz Power ma za zadanie wspierać rodzimych mistrzów i mistrzynie motoryzacji oraz edukować wszystkich w zakresie bezpieczeństwa, umiejętności i świadomości... Właściwa jest dobra forma psychiczna i fizyczna by rozwijać swe umiejętności. Moim partnerem jest fundacja Marcina Gortata z którą wspieram akcję „dopalacze kradną życie”. Oprócz tego wiele atrakcji pokazy taneczne dancehall i wspaniałe koncerty Hope i Liroya...i ...przybywajcie, za darmo , zobaczycie to wszystko 8 i 9 go sierpnia na Bemowie, ul Powstańców Śląskich 127 w Warszawie! Ja najbardziej czekam na zachwycone twarze publiczności. A Wy przekonacie się kiedy przyjdziecie, że to impreza dla zapaleńców motoryzacji, rodzin z dziećmi, starych , młodych... każdego kto lubi cuda- zachęca Ola.

Czy potrzeba lepszego zaproszenia! Kochani widzimy się 8 i 9 sierpnia na Bemowie i będzie się działo! Przygotujcie się na niezapomniane wrażenia. Ta impreza  to propozycja dla tych, którym motocykle już dawno skradły serca, jak i tych którzy dopiero skrycie marzą o tym, by swoją przygodę z dwoma kółkami rozpocząć.

Impreza motocyklowa na Bemowie
8-9 sierpnia 2015, lotnisko Bemowo, Warszawa

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.