Oceń ten artykuł
(10 głosów)
wtorek, 25 sierpień 2015 09:59

American Day [WARSZAWA]

Piękne Pin Up Girls, najlepsze zespoły polskiej sceny Rockabilly oraz pokazy Burleski w towarzystwie legendarnych Harley’ów oraz skocznych aut „low-rider” będziemy mogli podziwiać po raz piąty na Górczewskiej 30 w najbliższą sobotę 29 sierpnia 2015
Podczas tegorocznego pikniku czeka nas wiele atrakcji. 

Z całej Polski zjada się ciekawe, customowe auta i motocykle biorące udział w konkursie Best Bike i Best Car. Kilkanaście przepięknych kandydatek będzie starać się o tytuł Miss Pin Up. Surowym i obiektywnym Jury będą uczestnicy American Day!

Legendarna, amerykańska marka gitar Fender przygotowała dla uzdolnionych muzycznie konkurs, w którym wygrać można będzie gitarę Fender Stratocaster! Uczestnicy będą musieli wykonać 2 krótkie, 30sekundowe gitarowe fragmenty z repertuaru Jimmiego Hendrixa - o tym, kto wygra - zdecyduje publiczność głośnością braw.

Nasi piękni brodacze i wąsacze będą mogli skorzystać z usług profesjonalnych barberów z Barberian Academy& Barber Shop a na Panie czeka malowanie paznokci od The Pedicure Place by OPI. Każdy kto odwiedzi plac Liberatora będzie mógł wyjść do domu z torba pełną oryginalnej biżuterii czy odzieży amerykańskich marek wystawiających się tego dnia. Ceny atrakcyjne !
Nie zabraknie różnego rodzaju pokazów takich jak palenie gumy, taniec low-riderów oraz seksownej gwiazdy burleski Betty Q czy prezentacja sztuki tattoo.

Wszyscy chętni będą mieli okazje ruszyć w paradzie ulicami Warszawy wśród pięknych motocykli i kolorowych aut amerykańskich.
O nasze brzuszki zadbają kucharze z Hard Rock Cafe Warszawa. Chyba każdy z nas zna i uwielbia słynne, amerykańskie burgery.
Przez cały dzień o nasze doznania muzyczne zadba DJ Kuczijo, na żywo w klimatach rockabilly i rock’n’rolla  zagrają kapele Teardrop Valley, Tiger Skull, Burnin’ Hearts i The Jet Sons, a o nasze doznania wizualne zadbają dziewczyny z Psychodolls  ze swoim fireshow.
Kochani nie pozostaje mi nic innego jak serdecznie was wszystkich zaprosić na spotkanie z miłośnikami amerykańskiej motoryzacji w te ostatnią, wakacyjną sobotę do warszawskiego dealera Liberator Harley Davidson. A miłośników jest wielu! W ubiegłym roku odwiedziła piknik min. nasza Królowa Driftu – Karolina Pilarczyk.
Tak więc zamiast przed TV ruszamy na Górczewską!

Monika Jastrzębska


Szczegółowy przebieg imprezy:
11:00 Oficjalne otwarcie
12:30 Pierwsza prezentacja uczestniczek konkursu Miss Pin-up
12:45 Pokaz palenia gumy
13:00 Konkurs Fendera dla gitarzystów 
14:00 Pokaz klubu Lowrider Polska
14:15 Koncert Teardrop Valley
15:15 Druga prezentacja uczestniczek konkursu Miss Pin-up
15:30 Występ Romeo Karpiński - gitara i Anna Jaskanis - skrzypce
16:00 Parada - przejazd ulicami Warszawy
17:00 Pokaz palenia gumy
17:15 Pokaz i lekcja tańca Rockabilly Jive
18:00 Koncert Tiger Skull
19:00 Rozstrzygnięcie konkursu Best Car
19:10 Rozstrzygnięcie konkursu Best Bike
19:30 Pokaz burleski Betty Q
19:45 Koncert Burnin' Hearts
20:45 Fire Show w wykonaniu Psychodolls
21:00 Rozstrzygnięcie konkursu Miss Pin-up
21:10 Pokaz burleski Betty Q
21:30 Fire Show w wykonaniu Psychodolls
21:45 Koncert Jet-Sons 

 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.