Oceń ten artykuł
(10 głosów)
fot. nadesłane fot. nadesłane
czwartek, 10 wrzesień 2015 18:21

Ride to be! Startuje cykliczna impreza dla motomaniaków [PATRONAT]

Ride to be wystartuje już w najbliższą sobotę. To pierwsza edycja, ale wszystko wskazuje na to, że impreza zagości w Warszawie cyklicznie. 

-„Ride to be” to idea, która zrodziła się podczas jednej z wypraw motocyklowych. Chcemy integrować pasjonatów motocyklizmu bez względu na wiek, posiadaną maszynę czy styl jazdy. Mamy nadzieję, że dzięki otwartym imprezom uda nam się również zmienić wizerunek motocyklistów w oczach społeczeństwa. Pierwszy event zorganizowaliśmy w dwa tygodnie. Pomyślcie co będzie jeśli będziemy mieli na to 2-3 miesiące....-śmieje się Dorota Rakowska, która wraz z Mariuszem organizuje wydarzenie.

Podczas imprezy będzie można skorzystać z wielu atrakcji, które będą czekały na Was na miejscu. Szczególnie atrakcyjnie zapowiada się giełda motocyklowa. Pewnie każdy ma w szafie moto-garderobę z której dawno nie korzysta, bądź planuje zakup czegoś nowego.  -Podczas „Ride to be” za niewielkie pieniądze będzie można uzupełnić swoje zasoby. Pomysł na strefę wyprzedaży garażowej podsunęli nam znajomi z grupy, bo przecież każdy z nas ma na zbyciu za małą kurtkę, kask czy rękawice, które innym motocyklistom mogą służyć jeszcze przez wiele sezonów. Z tego co wiemy to pierwsza tego typu inicjatywa w Warszawie i mamy nadzieję, że na stałe wpisze się w kalendarz naszych imprez. Cały czas zbieramy zgłoszenia więc bardzo zapraszamy!

Ride to be #1 to pierwsza z serii aktywności, które planują organizatorzy wydarzenia. -W czasie snu zimowego naszych maszyn będziemy organizować spotkania z osobami, które zawodowo zajmują się motocyklami, wspólne oglądanie filmów oraz szkolenia. Idea jest prosta - chcemy połączyć ciekawą przestrzeń z atrakcjami dla motocyklistów, ich rodzin, przyjaciół oraz tych, którzy szukają ciekawego sposobu na spędzenie wolnego czasu- tłumaczy Dorota.

Ride to be
12.09.2015, godz. 12:00-19:00
ISKRA Pole Mokotowskie, Warszawa
https://www.facebook.com/events/871924269566915

 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.