Oceń ten artykuł
(3 głosów)
piątek, 16 czerwiec 2017 11:21

Ola zaprasza na stunterskie widowisko! [PATRONAT]

Kolejny raz Polski Związek Stuntu robi dużo zamieszania w strefie sportów motorowych. Wraz z Ola Kutz zapraszamy wszystkich pasjonatów motoryzacji i sportów ekstremalnych oraz zawodników stunt riding’u na mistrzostwa krajowe oraz turniej europejski.

 

Polish Stunt Cup 2017 to już czwarta edycja Pucharu Polski podczas której zawodnicy na polskich edycjach imprez zbierają punkty za poszczególne miejsca po to by na ostatniej rundzie wyłonić zwycięzcę pucharu PSC. -Jedyne takie zawody na których możecie zobaczyć najlepszych zawodników wspieranych przez innych mistrzów moto sportu, bo w Polsce jest potrzeba zjednoczenia i pomagania sobie nawzajem żeby najlepsi z najlepszych mogli być znani szerokiej publiczności i mogli żyć z tego w czym są świetni. Mało kto zna polskich zawodników w stuncie i wie, że są tak doskonali walczymy o to by to się zmieniło – tak zachęca na PSC 2017 Ola Kutz, dziennikarka motoryzacyjna, m.in „Najgorszy Polski Kierowca” i „Ola w trasie”.
W tym roku na IV PSC składają się zawody:
VI Stunt Open & IV Polish Stunt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski w Stunt Riding'u , której wyniki jednocześnie stanowić będą wyniki I. rundy serii PUCHAR POLSKI 2017. Zawody zostaną zorganizowane w dniach 30.06-02.07.2017 na terenie kieleckich targów w trakcie Dub It Tuning Festiwal - jedynej i niepowtarzalnej imprezie tuningowej w całej Polsce!

II Warsaw Extreme Stunt & IV Finał PSC 2017 - Zawody będą kontynuacją I edycji Warsaw Extreme Stunt oraz nastąpi wielki finał IV Pucharu Polski PSC 2017 wraz z galą wręczenia nagród. Impreza odbędzie się w dniach 27.10-29.10.2017 przy okazji 3. edycji międzynarodowych targów motoryzacji Warsaw Moto Show na terenie Ptak Warsaw Expo


Czas na scenę międzynarodową!
Europe Stunt Cup we współpracy z Polish Stunt Cup – PSC pragnie zaprosić na zawody sportowe, które rozpoczną nowy cykl I Europe Stunt Cup. W tym roku gospodarzem finałowej rundy I Europe Stunt Cup 2017 będzie Szczecin. W drugim tygodniu września chcemy zaprosić Was wszystkich - zawodników, pasjonatów motoryzacji i sportów ekstremalnych, a także tych głodnych wrażeń i ogromnej dawki adrenaliny, do MTS Targi Szczecin. Trzy dniowe widowisko stuntowe, najlepsze jeźdźców z całej Europy, atrakcje, nagrody, SHOW! Impreza odbędzie się podczas AUTOSHOW 2017 w dniach 08.09-10.09.2017

VI Stunt Open & IV Polish Stunt Cup (Kielce)
I Europe Stunt Cup 2017 (Szczecin)
FINAŁ IV Pucharu Polski PSC 2017 (Warszawa)
Więcej szczegółów na: www.polishstuntcup.pl

Monika RUDA Jastrzebska


Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.