Oceń ten artykuł
(0 głosów)
wtorek, 20 wrzesień 2022 08:43

Kolejna odsłona VANDALa – nowe buty od Rebelhorn

Seria odzieży motocyklowej Rebelhorna – VANDAL – szturmem podbiła salony motocyklowe. Do tej pory w tej miejskiej kolekcji z pazurem znalazły się jeansy dla niej i dla niego oraz dwie kurtki – skórzana oraz tekstylna, obie z charakterystycznym, przedłużanym tyłem. Pora na odsłonę kolejnego produktu, czyli butów motocyklowych.


Bezpieczeństwo jako baza
Rebelhorn VANDAL to buty z solidną wentylacją, zagwarantowaną przez perforowane panele skórzane oraz oddychającą podszewkę 3D mesh. Podeszwa, pięty i okolice kostki zostały wzmocnione – tak jak i miejsce styku stopy z dźwignią zmiany biegów.

Wygląd nawiązujący do linii dla niepokornych
Zamek z boku ułatwia zakładanie butów, choć oprócz wszystkich rozwiązań dla bezpieczeństwa i komfortu – ciekawy jest również ich wygląd. Nie da się oprzeć wrażeniu, że pasują świetnie do całej linii VANDAL, posiadając, tak jak reszta ubrań serii, elementy nadające im drapieżności. W tylnej części buta znalazły się paski ułatwiające zakładanie z napisem VANDAL, a cały but został tak zaprojektowany, by posiadać dynamiczną formę pasującą do serii.

Kolorystyka do wyboru
Buty motocyklowe Vandal są w aż 5 wersjach kolorystycznych: czarne, czarne z białą podeszwą, oraz czerwone lub żółte fluo z czernią i szarością. Jeśli dobrze liczycie, tak – wymieniliśmy tylko cztery z nich. Piąta kolorystyka bowiem została stworzona w oparciu o opinie i preferencje dziewczyn ze Speed Ladies, jest więc wyjątkowa – buty są czarne z elementami ukochanego przez motocyklistki różu.

O marce
Rebelhorn to marka zrodzona z pasji do motocykli, jakości i innowacji, ale przede wszystkim z pasji do maksymalnego bezpieczeństwa. Zamiłowanie do perfekcji w połączeniu ze zbuntowanym charakterem pozwoliły stworzyć projektantom nową kolekcję w 4 liniach: turystycznej, ulicznej, klasycznej i sportowej.

materiał partnera

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.