Oceń ten artykuł
(1 Głos)
piątek, 10 marzec 2023 06:32

WARSAW MOTORCYCLE SHOW! Zganij jazdy na trójkołowcu Can-Am!

Zaczynamy targi motocyklowe Warsaw Motorcycle Show! Specjalnie dla Was konkurs w którym możecie zgarnąć darmowe jazdy na Can-Am’ach oraz nagrody pocieszenia.Podczas trzech dni targowych 10, 11 i 12 marca 2023 w Strefie Kobiet Speed Ladies możecie zobaczyć trójkołowca marki Can-Am. Motocykl, który staje się coraz bardziej popularny, ale wciąż budzi wielkie zainteresowanie na polskich drogach. Chcecie sprawdzić, jak się prowadzi i czy zrobicie furorę na ulicy? Nic prostszego mamy dla Was aż trzy jazdy próbne, które możecie zgarnąć w naszym konkursie. Co zrobić?

Najważniejsze to zrobienie kreatywnego zdjęcia na Can-Amie i opublikowanie go na swoim instagramie z hasztagiem #RideLikeNoOther Na koniec komisja konkursowa wybiera najbardziej kreatywne, oryginalne zdjęcie. Liczy się też estetyka i wykonanie. Postarajcie się!

Do zgarnięcia trzy nagrody polegające na jazdach probnych - ich długość oraz termin i miejsce odbioru Can-Ama ustalicie z dystrybutorem marki po otrzymaniu informacji o wygranej.

Zamieszczamy szczegółowy regulamin, a Was zapraszamy na Instargram, gdzie znajdziecie konkursowy post! Powodzenia!


REGULAMIN

=

 

 

 

Media

https://youtu.be/N7TRSTzJdMI

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.