Oceń ten artykuł
(1 Głos)
poniedziałek, 08 maj 2023 10:58

To będzie wielkie otwarcie sezonu motocyklowego na Pomorzu Zachodnim! Czas na ESKA RIDER SHOW 3!

informacja prasowa

Przed nami prawdopodobnie największy zlot motocyklowy w województwie Zachodniopomorskim. Już 20 maja Park Chopina w Drawsku Pomorskim stanie się prawdziwą motocyklową stolicą Polski. Atrakcje dla miłośników dwóch kółek wystartują o godzinie 12:00


Jak wyjaśnia Krzysztof Grobela z Radia ESKA: ESKA RIDER SHOW - to nie jest zwykły zlot motocyklowy. Od samego początku głównym założeniem było stworzenie eventu, na którym motocykliści będą maksymalnie dopieszczeni, a scenariusz i program – maksymalnie bogaty.
Dlatego w tym roku oprócz standardowych akcentów będziemy mogli spróbować jazdy na jednym kole, sprawdzić swoją reakcję na refleksomierzu, usiąść na fotelu barbera i stamtąd podziwiać widowiskowy pokaz Gymkhany czy prezentację odzieży motocyklowej. Ciekawie i inspirująco zapowiadają się rozmowy z ekspertami, którzy wprowadzą nas do swojego świata. Marta i Łukasz Malarz z Promoto Team– opowiedzą o sportowej jeździe na torze, Borys Burawa z BB MOTO przygotuje do tego odpowiedni sprzęt i na koniec wyjedziemy już w miasto – w kolejnej rozmowie z Irkiem Marzochem.

Otwarcie sezonu to nowy rok i nowości motocyklowe dlatego wspólnie ze wszystkimi dealerami ze Szczecina przygotowaliśmy prezentacje 14 topowych marek motocykli. Będzie czas na rozmowy, przymiarki i jazdy próbne. Perełką będzie spotkanie z przyjaciółmi eskowej rajdowej ekipy Kamena Rally Team. Będzie o Dakarze i projekcie Nasi na Dakar, Tytule Mistrza Europy i wielu ciekawych smaczkach…

Co czeka na Was na miejscu?

W programie wydarzenia na pierwszym miejscu znajdziemy zlot motocykli. W ubiegłym roku podczas ESKA RIDER SHOW 2, gościliśmy blisko 800 motocyklistów. W tym roku chcemy pobić ten rekord! Oprócz tego na miejscu odbędą się największe targi motocyklowe w regionie. Będziecie mogli porozmawiać z ekspertami, zapytać o najnowsze trendy, ale także umówić się na konsultacje/jazdy próbne. Dla miłośników widowiskowej jazdy przygotowaliśmy pokaz Gymkhany. To precyzyjne pokonanie toru sprawnościowego oznaczonego pachołkami, złożonego ze slalomów, rotacji i innych figur, w jak najkrótszym czasie i z jak najmniejszą liczbą błędów. Podczas wydarzenia będziecie mogli „stanąć na kole” na symulatorze weelie i bezpłatnie wykonać serwis motocykla. Ci, którzy zgłodnieją będą mogli posilić się w jednym z 15 foodtruck’ów w ramach FESTIWALU SMAKÓW FOODTRUCK'ÓW. Gwarantujemy smaki z kuchni całego świata. Z kolei odpoczynek znajdziecie w strefie chilloutu'u Radia ESKA. W niej także hity na czasie, konkursy i animacje oraz dużo pozytywnej energii. Otwarcie sezonu motocyklowego uświetni koncert zespołu FalkenBlues.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.