Oceń ten artykuł
(0 głosów)
poniedziałek, 20 marzec 2023 11:27

Wygraj zwrot pieniędzy za swój kask HJC! Kolejna edycja akcji "Zwrot Kasy"


Chcesz kupić nowy kask? Zrób to w Dobrych Sklepach Motocyklowych i zyskaj szansę na całkowity zwrot pieniędzy za Twój zakup!

Akcja trwa przez cztery miesiące i obejmuje wszystkie kaski HJC zakupione w autoryzowanej sieci dystrybucji (lista sklepów tutaj).
Konkurs „Zwrot Kasy” trwa od 1 marca do 30 czerwca 2023 roku, a jego zasady są bardzo proste. Wystarczy, że kupisz kask HJC i zarejestrujesz zakup, wypełniając formularz na stronie: https://dobresklepymotocyklowe.pl/zwrot-kasy-hjc
Po zarejestrowaniu zakupu i udzieleniu odpowiedzi na pytanie konkursowe, zyskujesz szansę, by wygrać pełen zwrot kosztów za zakupiony kask.
Co miesiąc aż 4 osoby dostają zwrot kasy od Dobrych Sklepów Motocyklowych. Pamiętaj, im bardziej kreatywna, zabawna odpowiedź na pytanie konkursowe – tym większe szanse na zwrot kasy!
Lista laureatów co miesiąc będzie publikowana w serwisie dobresklepymotocyklowe.pl – śledź stronę i sociale DSM na bieżąco!
Jeżeli chcesz znaleźć się w gronie 12 zwycięzców, nie czekaj i ruszaj na zakupy. Pamiętaj, że wszystkie biorące udział w akcji Zwrot Kasy kaski HJC objęte są bezpłatnym programem 5 lat gwarancji i Assistance.

informacja prasowa

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.