Oceń ten artykuł
(7 głosów)
fot. Marek Weiss fot. Marek Weiss
piątek, 11 wrzesień 2015 16:58

Czwarta impreza integracyjna portalu Speed Ladies

Skończyły się wakacje, skończyła się dobra pogoda, ale my nie zamierzamy się tym przejmować! W miniony weekend ponad czterdzieści motocyklistek z całego kraju spotkało się podczas imprezy integracyjnej Speed Ladies.

Tym razem przywiało nas na Mierzeję Wiślaną. Praktyczne cały kraj tonął w strugach deszczu, ale my nieustraszone przyjechałyśmy do Lazurowego Dworu w Sztutowie, by celebrować cykliczne święto kobiecej pasji. Warszawa, Toruń, Bydgoszcz, Trójmiasto, Poznań, Łódź, Zielona Góra.

Speed Ladies podbiją całą Polskę, a wspólne wyjazdy podobno są uzależniające. Jeżeli przyjedziesz raz, musisz wziąć pod uwagę ryzyko, że wrócisz przy każdej możliwej okazji. No chyba, że okoliczności życiowe stawiają na naszej drodze przeszkody i wtedy to już nie to samo, ale nawet jak Was nie ma pamiętamy o Was na każdym kroku (Ina, Żabcia, Lusi, Ilonka, Dusia, Ania, Asia, Ewelinka dziwnie tak  bez Was).

Ale każde spotkanie to nowe przyjaźnie i znajomości, wiele opowieści, pytań i odpowiedzi. Każdy nasz wyjazd ma swoje historie, które pozostaną w naszej pamięci- dzielną Gosię, która się nie poddaje i ruszyła z nami na kolejny podbój nieznanego oraz Sylwie która stoi na straży i wspiera nie tylko mniej doświadczone koleżanki, wpiera zawsze i wszędzie i serce ma na dłoni. Imprezy w jacuzzi i miejskie dożynki, rybkę nad morzem i zapach plaży w Sztutowie. Nic więcej się nie dowiecie, bo wszystko jak zwykle zostanie w naszym gronie. Możliwość jest tylko jedna- zapraszamy w przyszłym roku!

Kolejne kilometry, kolejne przygody. Mierzeja Wiślana 2015 przechodzi do historii. Dziękujemy wszystkim uczestniczkom wspólnej zabawy i mówimy do zobaczenia! A na koniec dziękujemy za wsparcie cudownym firmom, które wsparły organizacje naszego wydarzenia. Już tradycyjnie hurtownia Wilmat, dystrybutor marki LS2, toruński sklep motocyklowy RRmoto.pl, Yamaha Poland oraz Best Moto.

Żaneta Lipińska-Patalon