Oceń ten artykuł
(1 Głos)
fot. Mateusz Patalon fot. Mateusz Patalon
poniedziałek, 29 grudzień 2014 17:43

Odjazd dla małych i dużych! Orkiestra będzie napędzana oktanami.

Już po raz czwarty w Toruniu obok „Wielkiej Orkiestry” zagra ta nieco mniejsza, za to pełna pasjonackich serc. Tego dnia zawodnicy i hobbyści oddają swoje auta w zamian za datek do puszki. Będziecie mogli siąść u ich boku!

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra dla  „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”.  – Maniacy motoryzacji nie tylko z regionu, ale praktycznie z całego kraju dołożą swoją cegiełkę podczas czwartej edycji MotoOrkiestry- mówi koordynator wydarzenia Michał Jasiński. – Poza tradycyjnymi pokazami, które przygotują dla publiczności, będzie można wylicytować fotel pasażera i przejechać się którymś z ciekawych i niezwykle mocnych samochodów. To gratka dla fanów motoryzacji, ale i samych kierowców. To świetna okazja, by swoją pasję przekuć na pomoc innym. A poza tym to pretekst do świetnej zabawy.

Faktycznie pretekst jest wyśmienity. Nie nigdzie indziej, jak w Toruniu właśnie w samym środku zimy zawodnicy znający się z torów i zawodów, mogą spotkać się po kilku miesiącach przerwy. Mimo, iż impreza odbywa się poza sezonem, rywalizacja jest olbrzymia. Rajdówki suną, jak szalone na specjalnie ustawionym torze. W tym roku impreza odbędzie się na parkingu Galerii Copernicus, przy Żółkiewskiego.

Tradycyjnie będziecie mogli licytować motogadżety oraz pomóc w organizacji. Będą konkursy i masa atrakcji. Kto pojawi się na placu boju? Jakimi samochodami będzie można się przejechać? Kto pokaże możliwości swoich silników? Wszystkie informacje będziemy serwować w najbliższych dniach. Impreza tradycyjnie odbywa się pod patronatem portalu Speed Ladies.

Żaneta Lipińska-Patalon 

11 stycznia 2015, parkim Atrium Copernicus, ul. Żółkiewskiego
www.motoorkiestra-torun.pl
www.facebook.com/MotoOrkiestraTorun?fref=ts

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.