Oceń ten artykuł
(0 głosów)
poniedziałek, 15 czerwiec 2015 14:44

Szkolenie motocyklowe na Torze w Bydgoszczy [PATRONAT]

Kiedy byliście ostatnio na szkoleniu z techniki jazdy? Niezależnie czy dawno, czy nie, szlifowania umiejętności nigdy dość! Już 27 czerwca zapraszamy Was na tor do Bydgoszczy.

-Mamy nowy ulepszony program oparty o standardy ADAC i wiele nowych ćwiczeń poprawiających technikę jazdy dla każdego motocyklisty. Szczególnie koncentrujemy się na tych, którzy jeżdżą po ulicach motocyklem i chcą jeździć sprawnie i bezpiecznie. Nie zabraknie ćwiczeń manewrowych, szybkiej jazdy w zakrętach i sytuacji awaryjnych - wszystko poprowadzą doświadczeni instruktorzy- mówi Marcin Kukawka z poznańskiej szkoły HigH Szkoła Jazdy.

Nie ma znaczenia jakim jeździsz motocyklem i jak długo już jeździsz. Każdego roku warto powtórzyć i poćwiczyć pod okiem instruktorów, w bezpiecznym miejscu, techniki prowadzenia motocyklach ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa jazdy i opanowywania sytuacji awaryjnych na drodze. Wykorzystanie do szkolenia torów kartingowych o długości około 1000 m daje dodatkową możliwość szlifowana jazdy w zakręcie w bardzo bezpiecznych warunkach. Bo dobry styl jazdy daje więcej frajdy

Szkolenie składa się z kontroli motocykli, zajęć teoretycznych i praktycznych. Więcej znajdziecie na stronie szkoleniemotocyklowe.pl Tam możecie się zarejestrować, koszt to 390 zł.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.