Oceń ten artykuł
(24 głosów)
wtorek, 23 czerwiec 2015 18:50

Eleven Bike Fest 2015 [WROCŁAW]

Druga edycja Eleven Bike Fest odbędzie się 03-05.07.2015 na Polach Marsowych Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu przy Al. Paderewskiego 35.

Organizatorem imprezy jest Harley Davidson Club Eleven - grupa przyjaciół, których łączy wspólna pasja J a do tego są bardzo pomocni, koleżeńscy i bezinteresowni wobec innych (przyjechali mi naprawić motocykl na autostradę ok. 50 km od Wrocławia !)

Ale wracając do imprezy…Chłopaki przygotowali mnóstwo atrakcji muzycznych oraz wiele konkursów z cennymi nagrodami.

W piątek wystąpią: Karens Diet, Ace Cover Band, Sebastian Riedel i Cree, Andrzej Nowak (TSA) i Złe Psy, Proletaryat oraz zaprzyjaźniony BiG CyC. W sobotę nasze uszy zaleje brzmienie: Strain, J.D. Overdrive, 4Szmery. Tego dnia największa gwiazdą będzie Saxon oraz mój ukochany Black Label Society i Zakk Wylde.

Poza koncertami czekaja nas konkursy siłowe prowadzone przez Strongmanów, pokazy laserowe oraz fajerwerki, będzie można wygrać vouchery na tatuaże, weekend z motocyklem Indian a nawet wrócić do domu nowym, własnym Harleyem J Tę ostatnią nagrodę będzie można zdobyć w losowaniu wśród osób, które zakupiły los za 20 zł. Całość pieniędzy zdobytych na tej loterii zostanie przekazana do Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową

Wejściówka na piątek to jedyne 50 zł, sobota: 100zł, pakiet dwudniowy koncertowy 140zł. Oczywiście motocykliści, którzy zawitają na Pola Marsowe mają specjalne względy J Dla nich koszt całej imprezy to tylko 150 zł a w tym pole namiotowe, wszystkie koncerty, możliwość udziału w licznych konkursach z cennymi nagrodami, koszulka i inne gadżety HD11.

Na naszych imprezach mile widziani są wszyscy motocykliści - bez względu na to jakiej marki maszyny dosiadają. To nie marka a charakter i styl życia czyni z ludzi motocyklistów.  Więc do nas wjechać możesz na wszystkim…nawet na motorynce – mówi Maciek Secretary HD Club Eleven

Kochani nie pozostaje nam nic innego jak już na stałe wpisać w nasz kalendarz imprez Eleven Bike Fest jako jeden z ważniejszych zlotów pasjonatów motocykli i dobrej muzyki.
I ja tam będę heart

Monika RUDA Jastrzębska 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.