Oceń ten artykuł
(9 głosów)
czwartek, 28 styczeń 2016 21:56

Moto Expo Polska, czyli warszawskie targi motocyklowe

Jeżeli piszemy o tym, że w Warszawie szykują się targi, to znaczy jedno: idzie wiosna. Tradycyjnie sezon targowy w motoryzacji zaczyna stolica. Choć w nowej odsłonie, pod nową nazwą i w zmienionej lokalizacji, to już po raz ósmy spotkamy się na tym motocyklowym wydarzeniu. 

 Tragi w Warszawie odbędą się w weekend 19- 21 lutego.  W tym roku czeka nas dużo zmian i z pewnością wiele atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Największą zmianą jest nazwa oraz lokalizacja wystawy motocykli i skuterów. Od tego roku to Moto Expo Polska, a wszystkich pasjonatów motoryzacji organizatorzy zapraszają do EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Zapamiętajcie koniecznie. (I nie pojeździe na autopilocie na Marsa)

Wystawa to nie tylko pachnące świeżością premierowe egzemplarze jednośladów, ale także wiele gwiazd motoryzacji i motosportu, które pojawią się na tegorocznej imprezie. Zbyt wielu szczegółów jeszcze nie znamy, ale na pewno będziemy o nich informować, a zmiany sprawdzimy osobiście. Do zobaczenia w Warszawie!

Więcej informacji:
www.wystawa-motocykli.pl
19-21.02.2016, Warszawa
ul. Prądzyńskiego 12/14

 

Media

{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=FKL2bBRzGew&app=desktop{/youtube}

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.