Oceń ten artykuł
(0 głosów)
środa, 17 luty 2016 18:50

Cytrynowa Wiosna 4x4

Zapraszamy na imprezę dla fanów offroadu. W weekend 18-20 marca będziecie mogli wziąć udział w rajdzie na Mazurach. Gotowi?

 

Jest to impreza integracyjno ? przeprawowa w formie rajdu z tradycyjnymi pieczątkami dla miłośników i posiadaczy aut terenowych . Nie zabraknie zróżnicowanych OS-ów i triali oraz licznych dodatkowych konkursów i atrakcji dla dużych i małych offroaderów oraz elementu ?turystyka" po przepięknej mazurskiej okolicy. -Planujemy jedną klasę, w której rywalizować będą załogi w autach ?seryjnych?, przygotowanych do terenu, z mocnymi zaczepami, najlepiej z windą i kołami MT, nie bojące się wyzwań terenowych jakich dostarcza zwykle przełom zimy i wiosny na mazurskich terenach. Tak więc SUV-y, salonowe pięknotki oraz ?zmoty-ruraki-durszlaki-potwory" zaprosimy na osobne imprezy- zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Bazą imprezy będzie Gospodarstwo Agroturystyczne Melnik w Nowym Harszu, a off-roadowe zmagania zorganizowane zostaną na terenach prywatnych w okolicach Giżycka oraz Węgorzewa wspólnie z ekipą Mazury 4x4.Ze względu na zakładaną integrację załóg z całego kraju oraz z samych Mazur oferta i punkty programu zostały tak zaplanowane, by można było uczestniczyć w samym rajdzie z wieczorną imprezą integracyjną, jak również rodzinnie skorzystać z pełnej oferty pobytowej, zależnie od indywidualnych preferencji.

 

Wymagania odnośnie aut i załóg:

? Samochód z reduktorem i napędem 4x4,
? Opony terenowe MT lub dobrze robiące AT,
? Solidne zaczepy do wyciągania auta z tyłu i przodu,
? Bardzo przyda się wyciągarka [sprawna] + zblocze + [obowiązkowo] pas do drzewa,
? Własne szekle, pas lub kinetyk do wyciągania,
? Latarka i kamizelka odblaskowa dla pilota na odcinek nocny,
? Urządzenie mobilne [smartfon, tablet z odpowiednią aplikacją, np Androzic, Locus] lub nawigacja, Garmin lub Ozi obsługująca ślady i punkty GPS [plt, gpx] 
? Podpisanie akceptacji regulaminu imprezy,
? Dobry humor, duch walki i gotowość wzajemnej pomocy,
? Brak nadmiernej wrażliwości odnośnie ewentualnych rys na lakierze.

 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.