Oceń ten artykuł
(3 głosów)
czwartek, 18 luty 2016 20:35

Moto Expo Warszawa 2016

Już w ten piątek Warszawa otwiera sezon motocyklowy! Zarezerwuj wolny czas w w weekend 19-21 lutego.

 

Na warszawskiej imprezie MOTO EXPO znajdziemy stoiska najważniejszych światowych producentów motocykli, nie zabraknie marek polskich, znajdziemy też ekspozycje producentów odzieży motocyklowej i akcesoriów. Miłą nowością będzie obecność zespołów wyścigowych i zawodników różnych dyscyplin sportów motocyklowych. Spotkamy również wiele  firm zajmujących się tuningiem oraz customizacją. Wielu z nas odwiedzających i rozpoczynających nowy sezon motocyklowy z pewnością ucieszy Outlet odzieżowy przygotowany przez Inter Motors. 

MOTO EXPO Polska 2016 to nie tylko prezentacja nowości na rynku motocyklowym. W tym roku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odwiedzających targi, organizatorzy przygotowali wiele specjalnych stref, które będą stanowiły dodatkowe atrakcje dla gości.

STREFA TURYSTYKI MOTOCYKLOWEJ – to miejsce przygotowane z myślą o pasjonatach podróżowania, znajdziesz tu  inspiracje do dalekich i tych bliskich podróży. Zaproszeni goście będą mogli opowiedzieć o swoich przygodach, miejscach, które odwiedzili a także przekazać odwiedzającym targi  podstawowe informacje na co należy zwracać szczególną uwagę przygotowując się do dalekiej wyprawy. Będzie można porozmawiać z ludźmi, którzy na motocyklu przejechali kawał ziemskiego globu, jednocześnie pokazując  miejsca w Polsce, które są warte odwiedzenia.

STREFA MOTO SPORT – w strefie tej będzie można zobaczyć jak wyglądają zawody motocyklowe ‘od środka’, poznać zawodników oraz teamy startujące w Pucharze Polski, a to wszystko oczywiście w asyście wyścigowych maszyn. Będzie to miejsce gdzie można będzie porozmawiać z zawodnikami, zasięgnąć informacji na temat motosportu w Polsce, uzyskać porady od mechaników oraz obejrzeć prawdziwe wyścigowe bolidy.

STREFA CUSTOM – w tej strefie będzie można zobaczyć  kilkanaście motocykli typu cafe racer/bobber/scrambler, które powstały w Polskich garażach i warsztatach. To miejsce gdzie każdy z zainteresowanych gości będzie mógł porozmawiać z twórcami tych niecodziennych maszyn, uzyskać informacje na temat serwisu i budowy oraz imprez branżowych. To także miejsce gdzie będzie można poznać wszystkie związane z tym trendem elementy takie jak akcesoria, odzież oraz przedstawić sylwetki najważniejszych serwisów polskiej areny custom.

STREFA KOBIET – tutaj spotkamy wiele znanych kobiet, dla których motocykl jest częścią życia. To także miejsce prezentacji najnowszych trendów odzieży motocyklowej przeznaczonej dla kobiet. Niewątpliwą atrakcję będzie prezentacja sylwetek zawodniczek startujących w Mistrzostwach Polski MX, dziewczyny opowiedzą o zawodach, o przygotowaniach do startów oraz przedstawią nam swoje motocykle.  

STREFA DLA DZIECI - w specjalnie przygotowanej strefie dla naszych pociech, maluchy będą mogły poznać podstawowe zasady ruchu drogowe podczas zajęć prowadzonych przez policjantów ze Stołecznej Komendy Drogowej. Będzie to również miejsce gdzie pociechy zobaczą jak działa silnik motocyklowy, będą mogły również zaprojektować swój wymarzony motocykl. 

STREFA FOTO – to miejsce wystawy fotograficznej jednego z fotografów, który zajmuje się motocyklami. Będą motocykle sportowe, będą zdjęcia z podróży, będzie również motocross i zdjęcia studyjne. Wystawa będzie również pretekstem do przeprowadzenia konkursu MISS MOTO EXPO. 

W tym roku Wystawa Motocykli i Skuterów odbędzie się w Centrum Targowym EXPO XXI w Warszawie przy ulicy Prądzyńskiego 12/14. Zmianie ulega także nazwa. Od tego roku to  MOTO EXPO POLSKA, a ich głównym celem jest promocja motocykli i skuterów jako przedmiotu pasji, ale także jako znakomitego środka transportu w coraz bardziej zatłoczonych miastach.

 

 

 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.