Oceń ten artykuł
(3 głosów)
środa, 27 luty 2019 19:19

Odwiedź nas na Warsaw Motorcycle Show i zgarnij kask HJC!

Już w weekend 2 i 3 marca jesteśmy dla Was na Warsaw Motorcycle Show. Znajdziecie nas na stanowisku Świata Motocykli. Razem porozmawiamy o motocyklach, na miejscu czekać będę na Was ja, Monika “Ruda” Jastrzębska, która koordynują nasz babki rewir na Warsaw Motorcycle Show!

Tym razem pojawimy się wspólnie ze Światem Motocykli, gdzie od roku co miesiąc dbamy o kobiecą stronę motoryzacji. Porozmawiamy o nowej motoryzacyjnej przygodzie, czyli zawodach pit bike z Dzikuską oraz Dominiką Orlik . Dziewczyny z GirlsTrip opowiedzą o podróżach motocyklowych w Himalaje i inne zakątki świata. Doradza jak spakować się w taką podróż, co zabrać, a co jest totalnie nieprzydatne, będą mieć też kilka ciekawych gadżetów ze sobą. W niedzielę ok. 12:00 odwiedzi nas Weronika Kwapisz wraz ze swoimi wspomnieniami z wyprawy do USA oraz najnowszą książką „W poszukiwaniu Dzikiego Zachodu”.

Jako goście zawitamy również na scenie głównej targów w niedzielę o godzinie 12:30. Panel podróżniczy w wydaniu kobiecym. Nie możecie tego przegapić! Oczywiście, aby tradycji stało się zadość w sobotę o godz 17:00 zbieramy się do wspólnego, pamiątkowego zdjęcia! Wpadajcie do nas tłumnie, niech Ptak Warsaw Expo zatrzęsie się od naszych śmiechów!

A poza tym co nas czeka na WMS? Premiery najlepszych światowych marek, m.in. Yamaha, BMW, Harley-Davidson, KTM, Triumph, Husqvarna i Kawasaki, spotkania z zawodnikami motorsportu i znanymi pasjonatami jednośladów, szkolenia z bezpieczeństwa jazdy, a także strefa tatuażu, pokazy freestylowych akrobacji i stuntu, emocjonujące motocyklowe show w „kuli śmierci” oraz Mistrzostwa Polski w Budowaniu Motocykli Customowych. Tak więc ilość atrakcji w jednym miejscu będzie naprawdę imponująca!

No i nasza niespodzianka i kolejny konkurs związany z Dniem Kobiet. Mamy dla Was najnowszy kask HJC, wystarczy wpaść wypełnić kupon i czekać na wyczytanie swojego nazwiska, czego Wam życzymy!
Będzie można też kupić nasze koszulki! Do każdej dorzucamy naklejkę Speed Ladies oraz zapisać się na wyjazd integracyjny 31 maja-2 czerwca!

Oj będzie się działo!


Monika Ruda Jastrzębska

Regulamin konkursu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.