Aloha Koleżanki! Oto rozkład jazdy hawajskiego campu - 14 edycja! Tekst będzie aktualizowany na bieżąco, atrakcje będą dodawane

 informacja prasowa

 • Znaczące ulepszenia modeli CRF450R, CRF250R mające na celu poprawę stabilności i kontroli w zakrętach
 • Nowa aluminiowa rama z nowymi górnymi i dolnymi jarzmami
 • Całkowicie nowe przednie zawieszenie Showa o średnicy 49 mm zapewniające wyjątkowo płynny skok widelca; zmodyfikowany tylny amortyzator
 • Zmiany w jednostce napędowej: zwiększone moc, moment obrotowy i przyspieszenie
 • Całkowicie nowe, lekkie osłony
 • CRF250R dziedziczy kontrolę momentu obrotowego Hondy z CRF450R
 • CRF250RWE i CRF450RWE będą po raz pierwszy dostępne w Europie
 • Rodzina CRF z roku modelowego 2025 teraz z nową, atrakcyjną grafiką
 • Honda Adventure Roads 2024 wystartuje 10 maja w Agadirze w Maroku
 • Wyjątkowe wrażenia czekają na uczestników jadących na motocyklach Honda Africa Twin
 • 2800 km przez oszałamiające krajobrazy, niezapomniane drogi i wymagające odcinki pustynne
 • 30 uczestnikom towarzyszyć będą zawodnicy HRC startujący w Rajdzie Dakar
 • Honda Adventure Roads będzie można obserwować na Instagramie
 • Kolejne edycje Honda Adventure Roads planowane są na lata 2025 i 2026 na dwóch różnych kontynentach

Czwarta edycja projektu Honda Adventure Roads rozpocznie się 10 maja w atlantyckim porcie Agadir, a 30 zawodników z 11 krajów będzie doskonalić swoje umiejętności jazdy na motocyklu podczas wyjątkowej afrykańskiej przygody. Trasa będzie prowadzić od wybrzeża do wybrzeża przez marokański krajobraz, a kulminacją podróży – dziewięć dni później – będzie śródziemnomorskie miasto Nador.

Uczestnicy Hondy Adventure Roads po raz kolejny pojadą na pokładzie flagowego motocykla Adventure - CRF1100L Africa Twin. Trwałość, wyważenie i wytrzymałość tej maszyny sprawiają, że jest idealnym kompanem do pokonania tego niesamowitego wyzwania na dystansie 2800 km. „Afryki” wyposażone będą w opony Metzeler Karoo 4 oraz akcesoria z oryginalnej oferty Hondy, a także pochodzące od wybranych partnerów, takich jak Endurisatan, Barkbusters i Alpinestars.

Trasa Honda Adventure Roads będzie prowadzić z Agadiru na wschód, w kierunku wydm Erg Chebbi w Gara Medouar, poprzez góry Atlas i ekscytujący Kanion Dades, a następnie kierować się na północ. Oprócz oszałamiającego terenu, usianego historycznymi przełęczami górskimi i testującymi wytrzymałość odcinkami wydm, jeźdźcy poznają kulturę marokańską i muzykę Gnaoua podczas tradycyjnych biwaków pod rozgwieżdżonym afrykańskim niebem.

Do uczestników Honda Adventure Roads dołączą członkowie zwycięskiego zespołu w Rajdzie Dakar – HRC Monster Energy Honda. Podzielą się oni doświadczeniami i fachową wiedzą, potrzebną, by stawić czoła wszystkiemu, co Maroko ma do zaoferowania.

Honda Adventure Roads bedzie można śledzić na specjalnym, regularnie aktualizowanym kanale https://www.instagram.com/hondaadventureroads/

 

Historia projektu Honda Adventure Roads rozpoczęła się w 2017 roku i będzie kontynuowana w latach 2025 i 2026 na dwóch różnych kontynentach. Pierwsza edycja Honda Adventure Roads była imponującą, trwającą 8 dni i liczącą 3500 km podróżą z Oslo do Nordkapp – najbardziej wysuniętego na północ punktu Europy – na pokładzie CRF1000L Africa Twin. W 2019 r. w ciągu 12 dni jeźdźcy przemierzyli motocyklami Africa Twin 3700 km wśród najpiękniejszych krajobrazów Republiki Południowej Afryki. Kolejna edycja tego wyjątkowego wydarzenia odbyła się na Islandii w lipcu 2022 r., a 30 uczestników musiało stawić czoła ośnieżonym górom, przeprawom przez lodowate rzeki i najsurowszym jak dotąd warunkom pogodowym.

 Honda zaprasza motocyklistów do sieci swoich autoryzowanych dealerów na jazdy testowe modelami Africa Twin oraz Africa Twin Adventure Sports.

W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo na drodze stało się priorytetem dla wielu kierowców. Aby chronić siebie i swoje pojazdy, coraz więcej osób decyduje się na montaż kamer samochodowych. Te zaawansowane urządzenia nie tylko nagrywają obraz o wysokiej jakości, ale także oferują szereg dodatkowych funkcji.

Wszystkie doskonale wiemy, że znalezienie idealnych motocyklowych spodni to misja niemal niemożliwa. Zawsze coś gdzieś się marszczy, podkreśla to, co powinno zostać ukryte, a to, co warto podkreślić ginie gdzieś w słabym kroju. A do tego wszystkiego takie portki muszą przecież jeszcze zapewniać bezpieczeństwo. Trudne zadanie…

Chcesz zmienić swój samochód na nowy, ale nie jesteś gotowa zapłacić zawrotnej ceny w salonie samochodowym? A może marzysz o posiadaniu auta z USA, ale obawiasz się, że to jest niemożliwe lub zbyt kosztowne? Na szczęście istnieje miejsce, które może spełnić twoje marzenia o fajnym aucie.

Tłumiki samochodowe to kluczowy element układu wydechowego, który nie tylko redukuje hałas silnika, ale również może znacząco wpływać na osiągi pojazdu oraz jego brzmienie.

Nie lada gratka dla wszystkich fanów motocykli! Już w najbliższą sobotę, 5 sierpnia 2023 na bydgoskim Kartodromie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. Będzie to pierwszy raz, kiedy na tym obiekcie odbędą się zawody w randze mistrzowskiej!

Pitgirls to grupa tylko dla Pań, ale wiek się nie liczy. Wystarczą chęci, sportowy zapał i posiadanie minimotocykla Pit Bike, by rozpocząć treningi po okiem instruktorki Angeliki. Cyklicznie fanki off-roadu spotykają się koło Leszna, ale planowane są działania ogólnopolskie.

Strona 1 z 57

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.