Wszystkie doskonale wiemy, że znalezienie idealnych motocyklowych spodni to misja niemal niemożliwa. Zawsze coś gdzieś się marszczy, podkreśla to, co powinno zostać ukryte, a to, co warto podkreślić ginie gdzieś w słabym kroju. A do tego wszystkiego takie portki muszą przecież jeszcze zapewniać bezpieczeństwo. Trudne zadanie…

Chcesz zmienić swój samochód na nowy, ale nie jesteś gotowa zapłacić zawrotnej ceny w salonie samochodowym? A może marzysz o posiadaniu auta z USA, ale obawiasz się, że to jest niemożliwe lub zbyt kosztowne? Na szczęście istnieje miejsce, które może spełnić twoje marzenia o fajnym aucie.

Tłumiki samochodowe to kluczowy element układu wydechowego, który nie tylko redukuje hałas silnika, ale również może znacząco wpływać na osiągi pojazdu oraz jego brzmienie.

Nie lada gratka dla wszystkich fanów motocykli! Już w najbliższą sobotę, 5 sierpnia 2023 na bydgoskim Kartodromie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. Będzie to pierwszy raz, kiedy na tym obiekcie odbędą się zawody w randze mistrzowskiej!

Pitgirls to grupa tylko dla Pań, ale wiek się nie liczy. Wystarczą chęci, sportowy zapał i posiadanie minimotocykla Pit Bike, by rozpocząć treningi po okiem instruktorki Angeliki. Cyklicznie fanki off-roadu spotykają się koło Leszna, ale planowane są działania ogólnopolskie.

 

Kiedy przyszedł czas na zmianę felg w Twoim Audi, wybór odpowiednich może być niezwykle ważny dla osiągów i wyglądu Twojego samochodu. Właściwe felgi nie tylko nadają pojazdowi charakteru, ale również mogą wpływać na osiągi i komfort jazdy. Dowiedz się, dlaczego felgi do Audi są kluczowym elementem i jakie korzyści przynoszą.

Podczas jazdy na motorze trzeba zachować szczególność ostrożność. Odpowiednio skompletowany strój zapewnia bezpieczną i komfortową jazdę. Jeśli Twoje dziecko jest wielkim fanem motocrossu, zadbaj o wysokiej klasy odzież motocyklową oraz akcesoria.

czwartek, 06 lipiec 2023 11:48

Jakie tarcze hamulcowe są dobre?

Utrzymanie bezpieczeństwa jest kluczem do podróżowania po drogach. Niezależnie od tego, czy poruszasz się samochodem, motocyklem czy rowerem, Twoje bezpieczeństwo zawsze powinno być Twoim pierwszym priorytetem. Dlatego ważne jest, abyś zawsze starał się posiadać najlepszy sprzęt, aby zapewnić sobie i innym uczestnikom ruchu bezpieczną i wygodną jazdę. Sprawdź, jakie tarcze hamulcowe są dobre i jak mogą one zwiększyć Twoje bezpieczeństwo.

poniedziałek, 12 czerwiec 2023 21:00

CAN-AM Speed Ladies Camp - informacje dla uczestniczek

W dniach 16-18 czerwca odbywa się XIII edycja Speed Ladies Camp, w którym weźmie udział 160 motocyklistek z całego kraju. Sprawdźcie informacje organizacyjne!

poniedziałek, 12 czerwiec 2023 14:33

Wspomienie: Beata "BETI" Bieniek

Miał być długi weekend w Bieszczadach. Skończyło się tragedią. W piątek 9 czerwca prowadząc motocykl, tragicznie zginęła Beata “Beti” Bieniek. Przyjaciółka, motocyklistka, mama.

Strona 1 z 57

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.