Oceń ten artykuł
(1 Głos)
wtorek, 20 kwiecień 2021 11:25

Małe dziewczynki z wielkim potencjałem

Ledwo chodzą, ledwo jeżdżą na rowerkach, a już śmigają na motocyklach! Co więcej trenerzy warszawskiej " Fabryki Mistrzów" twierdzą, że dziewczynki mają świetne predyspozycje do jazdy na jednośladach!

Dziś w programie "Pytanie na Śniadanie" wyemitowano odcinek o małych uczennicach szkółki "Fabryka Mistrzów". Trenerzy Marcin Stuszewski i Marzena Chrostek, oboje byli zawodnicy sportów motorowych, przekonują, że wiek ich podopiecznych jest coraz niższy, a to na plus. -Najmłodsze dzieci w naszej szkółce mają trzy lata. Tak małe dzieci są plastyczne. Słuchają to, co się im mówi i wykonują. Nie kombinują, tylko robią wszystko zgodnie z instruktażem. Dzieci uczą się drogi hamowania, hamowania w punkt wyprzedzania. Chcemy edukować od małego- mówiła Marzena.

-Dziewczynkom jest łatwiej zapanować nad motocyklem, lepiej czują swoje ciało, są spokojniejsze. Nie ważne co się dzieje, są o wiele bardziej dokładnie wykonują polecenia trenera- dodaje Marcin.

 

Cały materiał możecie obejrzeć klikając w link poniżej. Zapraszamy!

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.