Oceń ten artykuł
(3 głosów)
wtorek, 02 maj 2023 15:42

Pod patronatem Speed Ladies: Patrycja Sowa #14, wyścigi motocyklowe

Zawodniczka z patronatem marki Speed Ladies w wyścigach motocyklowych. Drugi sezon jedziemy razem! Jeżeli jeszcze nie znacie Patrycji, czas to nadrobić!

Patrycja Sowa “Fernandoo”
Nr startowy:
#14
Dyscyplina: Torowe wyścigi motocyklowe
Cykl: Alpe Adria, Womens European Championship, Fim Europe Cup, Mistrzostwa Czech, Mistrzostwa Słowacji
Motocykl: Kawasaki EX400

Nazywam się Patrycja, startuje w wyścigach od kilku lat. Ścigam się po całej Europie zdobywając wiele sukcesów i doświadczenie.Na wszystkie zawody jeżdżę tylko z moim tatą.Naszym celem jest ciągła praca i zdobywanie coraz większej wiedzy i umiejętności.Poznaje nowe kultury motorsportu.Oprócz motocyklami interesuję się również Formułą 1.Motocykle jak i bolidy to moja ogromna pasja, nie widzę świata poza nimi!

Moje największe sukcesy to Wicemistrzostwo Czech, Wicemistrzostwo Słowacji, Wicemistrzostwo międzynarodowych mistrzostw AlpeAdria, Wicemistrzostwo pucharu europy

Wszystkie zawody w których zdobyłam wysokie osiągnięcia są rozgrywane nie tylko z kobietami, lecz głównie z mężczyznami co często szokuje ludzi,że dziewczyna może dorównywać „za kierownicą” facetom.

Moim największym celem na ten sezon jest walka o mistrzostwo oraz zdobywanie coraz większego doświadczenia i umiejętności.Każdy kolejny weekend wyścigowy będzie dawał nam tego coraz więcej.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.