Oceń ten artykuł
(1 Głos)
czwartek, 30 kwiecień 2020 20:25

Szukacie kombinezonu dla swojego dziecka! Już są!

Bezpieczeństwo przede wszystkim! Nadszedł moment na który z niecierpliwością czekali zarówno młodzi zawodnicy, jak i ich rodzice. Organizatorzy Pucharu i Mistrzostw Polski Pit Bike SM, wychodzą z inicjatywą promocji bezpiecznego motorsportu.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu
-Długo szukaliśmy najlepszej możliwości na rynku i omawialiśmy potrzeby najmłodszych dzieci- mówi Łukasz Pawlikowski, MX Otopit Toruń. -Jeszcze kilka lat temu znalezienie skórzanego, profesjonalnego kombinezonu dla dziecka, w naszym kraju graniczyło z cudem. Dzięki rozwojowi dyscypliny pit bike sytuacja stopniowo się zmieniała, ale teraz najwyższej jakości stroje, będą dostępne dla każdego. Dla zawodników oraz dzieci, które póki co jeżdżą amatorsko. Współpraca klubu MX Otopit Toruń, sklepu PitBike.pl i marki Rebelhorn zaowocowała projektem, który wpłynie na podniesienie bezpieczeństwa, a samo wejście w świat motorsportu nie będzie obciążało znacznie portfeli rodziców. 


Zwiększają dostępność do profesjonalnej ochrony
Pomysł wprowadzenia na rynek kombinezonów dla zawodników i użytkowników pit bike wymusiły względy pragmatyczne. Do tej pory nie tylko profesjonalne stroje były ciężko dostępne, ale również drogie. Nie zapominajmy, że w przypadku dzieci, kombinezon służy znacznie krócej, z prostych względów- dzieci rosną! Dlatego przy współpracy z polską marką udało się wypracować pomysł na juniorskie stroje w przystępnej cenie.

 

-Bezpieczeństwo to misja naszej firmy - mówi Damian Urban- category manager marki Rebelhorn. -Od lat staramy się dopracowywać nasze produkty, tak by komfort, jak i ochrona życia i zdrowia stanowiły podstawę naszych produktów. Cieszymy się, że możemy mieć realny wpływ na podniesienie bezpieczeństwa wśród najmłodszych pasjonatów dwóch kółek. Z wielką przyjemnością śledzimy rozwój dyscypliny pit bike i postępu młodych talentów. A są imponujące. Na pewno wielu z nich w przyszłości będzie realizować się również na arenie międzynarodowej i mamy nadzieję, że wtedy również będziemy im towarzyszyć.

Kombinezony zostały również wyposażone w slidery. To ważny element stroju dla każdego zawodnika. -Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tym projekcie - dodaje również Michał Juskowiak z Twins Race Slide Win. - Nasze produkty mają długą żywotność, dlatego nawet mimo intensywnych treningów, młodzi zawodnicy mogą być pewni, że ich slidery nie zetrą się po kilku wyjazdach na tor. Produkt zapewnia dobry poślizg i kontakt z nawierzchnią, a jednocześnie ma niską ścieralność i idealnie nadaje się na tory kartingowe, gdzie trenują fani minimotocykli. 


Rebelhorn Rebel Jubior już dostępne
Operatorem całej akcji jest największy polski sklep z branży PitBike.pl,  ale o kombinezony pytajcie również u innych dilerów minimotocykli, gdzie także będzie można je kupić. 

Motocyklowy kombinezon dziecięcy Rebelhorn Rebel Junior jest uszyty z najwyższej jakości skóry bydlęcej oraz wyposażony w certyfikowane ochraniacze ramion, łokci i kolan. Dzięki solidnej konstrukcji, pozwala na bezpieczne rozwijanie motocyklowej pasji najmłodszym zawodnikom.  Newralgiczne miejsca wzmocnione dodatkową warstwą Kevlaru, podwójne i potrójne szwy wydajnie zwiększają wytrzymałość. Kombinezon posiada także elementy odblaskowe oraz świetną wentylację- obszerne perforowane panele skórzane z przodu i z tyłu, kanał wentylacyjny wewnątrz garbu oraz oddychającą podszewkę mesh.


Dostępne rozmiary to XS  (110-120 cm wzrostu), S (120-130 cm),  M (135-145 cm) i L (145-155 cm). Sugerowana cena detaliczna to 1750 zł dla każdego. Na preferencyjne warunki zakupu mogą liczyć zawodnicy posiadający licencję pit bike oraz uczestnicy jazd pokazowych, tu cena wynosi 1400 zł. Tu kupisz ;-)
Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.