Oceń ten artykuł
(4 głosów)
sobota, 20 czerwiec 2020 19:24

Ma osiem lat i jeździ na łokciu! Zobaczcie ją w akcji.

Julia "Taddy" Jantarska na swoim pit bike trenuje ponad rok. Efekty regularnych ćwiczeń są imponujące. Zresztą zobaczcie sami.

Na co dzień trenuje pod okiem najszybszej zawodniczki wyścigów motocyklowych w polskiej historii. Wraz z Moniką "Katanką" Jaworską regularnie trenuje nie tylko na halach kartingowych, torach, ale też na placu. To właśnie ten system treningu przynosi spektakularne efekty. W najnowszym filmie Julka pokazuje w zaledwie 39 sekundach, jak spełniała swoje marzenie. Czy była to jazda na kolanie? Nie! Ośmiolatka schodzi już na łokieć. Technika opanowana do perfekcji, teraz dziewczynka czeka na start Pucharu Polski Pit Bike SM, gdzie na swoim YCF 88 SM wystartuje w najmłodszej klasie Stock 90. Rok temu była jeszcze za młoda, by zdać licencje zawodniczą, która w naszym kraju dostępna jest od ósmego roku życia, jeździła więc w tzw. jazdach pokazowych dla dzieci. Teraz czeka na rozpoczęcie pełnej rywalizacji. Chyba będzie ogień, co?

Media

https://youtu.be/-K_jj-MOqk0

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.